صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ | ۲:۴۵ ب.ظ
0
باز هم آتش‌سوزی خسارت به بار آورد

مهار آتش با همت دسته‌جمعی/ حریق در اراضی نیر

آتش‌سوزی که این بار در اراضی نیر اتفاق افتاده بود بعد از ساعت‌ها شعله کشیدن مهار و اطفای حریق به انجام رسید

وراوی :

وراوی: در این آتش‌سوزی که پیش از ظهر امروز در اراضی کشاورزی نیر رخ داد خسارات زیادی به صاحبان اراضی وارد شد اما با تلاش خود اهالی و همچنین ماموران آتش‌نشانی و هلال احمر سعی شد تا به سرعت از گسترش و دامنه‌دار شدن حریق جلوگیری شده و جلوی خسارات هنگفت وارده تا حدود زیادی گرفته شود.
این آتش‌سوزی‌ها که به دنبال آتش‌سوزی در شمال استان به ویژه اراضی بیله‌سوار رخ داده و دلایل آن نیز تاکنون معلوم نشده این سئوال را در ذهن‌ها متواتر می‌کند که دلیل و علت این آتش‌سوزی‌ها چیست؟!
در آتش‌سوزی‌های ۱۵ روز اخیر که بیش از میلیاردها تومان خسارت به اراضی وارد شده این بار نیز در آستانه برداشت محصول در مناطق روستایی نیر در حالی اتفاق می‌افتد که همچنان کمبود تجهیزات و امکانات اطفای حریق معلوم و مشهود به نظر می‌رسد به طوری که تا رسیدن امکانات اندک شهرداری نیر، راه و شهرسازی و یا دیگر ارگان‌ها بخشی از آتش‌سوزی‌ها و وارد آمدن خسارت‌ها را شاهد هستیم که به نابودی محصولات کشاورزی منجر می‌شوند.

افکار عمومی منتظر پاسخ مسئولان امر در مورد علل و عوامل این آتش‌سوزی در شمال استان و بخشی از مناطق نیر هستند تا دلیل آن را بفهمند تا خسارت‌دیدگان نیز به دنبال حفظ و حراست بیشتر از اراضی مزروعی خود باشند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر