صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ | ۵:۰۸ ب.ظ
0
وراوی :

وراوی : تعدادی از مدیران منصوب شده استان اردبیل سال‌هاست که همچنان حکم سرپرستی دارند و حکم قطعی آنها هنوز امضاء نشده است. از بین این مدیران و رؤسا رئیس دانشگاه محقق اردبیلی بیش از ۱٫۵ سال، ‌آموزش و فنی و حرفه‌ای حدود یک سال و رئیس پارک علم و فناوری حدود دو ماه از جمله این مدیران است که همچنان جایگاه مدیریت‌شان متزلزل بوده و در بازی ابقا یا برکناری همچنان ذهنشان آشفته و مغشوش است.

زمانی که از سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی علت طولانی شدن سرپرستی خود را پرسیدیم، گفت: دیگر صادر کردن حکم در دست من و امثال من نیست، به همین منظور باید در شورای انقلاب فرهنگی، ‌احکام رؤسای دانشگاه‌ها تأیید شده و حکمشان صادر شود.

گودرز صادقی افزود: ما نیز به مانند شما خبرنگاران منتظر صدور حکم قطعی ریاست دانشگاه محقق اردبیلی هستیم، ولی در مدت سرپرستی‌مان نیز سعی کردیم تا مسائل و موضوعات مختلف را پیگیر باشیم.

بر اساس این گزارش، حکم سرپرستی این مدیران و رؤسا در حالی طولانی شده است که به نظر می‌رسد، در عزل و نصب‌های پیش‌رو قرار است تعدادی از این سرپرستی‌های نیز تعیین تکلیف شود تا با صدور حکم قطعی مدیریت‌ها بدون تزلزل خاص به انجام برسد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر