صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ | ۵:۳۴ ب.ظ
0

بازیکن جوان تیم ملی فوتبال شانس آورد که به جرم جاسوسی، در اردوی استرالیا اخراج نشد. در بخشی از مطلب خبر ورزشی آمده است: سرمربی درباره جلسه فنی شوخی ندارد و روی هر چیزی که جدی نباشد، روی این یکی شدیداً جدی است.

وراوی :

وراوی : بازیکن جوان تیم ملی فوتبال شانس آورد که به جرم جاسوسی، در اردوی استرالیا اخراج نشد. در بخشی از مطلب خبر ورزشی آمده است: سرمربی درباره جلسه فنی شوخی ندارد و روی هر چیزی که جدی نباشد، روی این یکی شدیداً جدی است.

حالا تصور کنید اگر در چنین جلسه‌ای یکی از بازیکنان تیم ملی تلفن خود را باز بگذارد تا دوست خبرنگارش نکات فنی را یادداشت کند، چه اتفاقی می‌افتد؟

از نظر کی‌روش فقط «اخراج» شایسته چنین بازیکنی است و دیگر در تیم ملی هم جایی نخواهد داشت. اما یکی از بازیکنان تیم ملی بسیار خوش‌شانس بود که پس از انجام چنین کار منسوخ شده‌ای، در تیم ملی ماند و حتی به بازی ادامه داد.

اصل قصه به «مشکوک» بودن این بازیکن بازمی‌گشت. چند روزی بود که کارلوس کی‌روش در استرالیا به انتشار بعضی از اخبار شک داشت. اینکه «خبرها را یکی بیرون می‌دهد».

بازیکنی که به نظر می‌رسید خبر می‌دهد هم شناسایی شد و بعد … آن روز از راه رسید؛ روزی که بازیکنان تیم ملی از طریق یک فرد بیرون از تیم و همینطور تلفن این بازیکن، متوجه شدند او در جلسه فنی، موبایل خود را به روی یک خبرنگار باز گذاشته بود.

کی‌روش همین‌جا «جاسوس» را پیدا کرد و قصد داشت او را به سزای عملش برساند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر