صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ | ۹:۲۴ ب.ظ
0

تیم فوتبال شهرداری اردبیل تمرینات خود را برای حضور موفق در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور با حضور کادر فنی و بازیکنان این تیم استارت زد.

وراوی :

وراوی: تیم شهرداری اردبیل که امسال دومین سال حضور در لیگ دسته یک کشور را تجربه خواهد کرد، ظهر دوشنبه تمرینات خود را برای فصل جاری لیگ دسته یک کشور آغاز کرد.
این تیم که در فصل گذشته برای اولین بار در لیگ دسته یک حضور داشت نتایج بسیار خوبی را بویژه در نیم فصل دوم کسب کرد و توانست در رتبه ششم جدول قرا گیرد. البته تیم شهرداری تا سه هفته مانده به پایان مسابقات در رتبه سوم قرار داشت و مدعی صعود به پلی آف لیگ برتر بود.

این در حالی است که در پایان نیم فصل سال قبل این تیم در رتبه یازدهم جدول قرار داشت اما با تغییر و تحولات کادر فنی و اضافه شدن مجدد محمد ربیعی سرمربی موفق و عامل صعود تیم شهرداری به لیگ دسته یک، در نیم فصل دوم روند صعودی تیم آغاز و در چهره یک مدعی و پدیده مسابقات به کار خود و در فصل گذشته پایان داد.

علاوه بر سال قبل این تیم با بازیهای زیبا و تماشاگر پسند رکود جدیدی را تاریخ فوتبال اردبیل ثبت کرد و توانست در اکثر بازیهای خود بالغ بر ۱۵ هزار علاقمند بویژه از نسل جوان و نوجوان را به استادیوم تختی اردبیل کشانده و شور و شعف قابل توجهی را در استان ایجاد کند.

با توجه به این نکته و نیز برنامه سه ساله تیم شهرداری برای صعود به لیگ برتر، امسال و در دومین سال حضور این تیم در لیگ دسته یک توقع از تیم شهرداری افزایش یافته و مردم و علاقمندان خواهان موفقیت تیم در لیگ امسال هستند.

نکته ای که سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل بخوبی به آن پی برده و در آغاز تمرینات این تیم با اشاره به هدف گذاری تیم شهرداری گفت: “آهسته و پیوسته تا صعود” هدف‌‌گذاری سه ساله تیم شهرداری اردبیل برای حضور در لیگ دسته برتر کشور است.

افزود: براین اساس همه اعضا تیم یک وظیفه دارند و آن تحقق هدف گذاری باشگاه است.

وی خطاب به بازیکنان این تیم با بیان اینکه یادمان نرود امروز برای موفقیت تیم و باشگاه شهرداری اردبیل اینجا هستیم، ادامه داد: در کنار آن برای خودمان و شخصیت و آبرو باید مبارزه کنیم و بدانیم که خیلی از افراد و مسئولان برای این تیم و ماندن و عامل نشاط شدن خیلی زحمت کشیده اند

سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل با تاکید بر اینکه این تیم در سال گذشته با نمایش خود بالغ بر ۱۵ هزار نفر از علاقمندان اردبیلی را به استادیوم کشید، تصریح کرد: امروز در جامعه توقع ایجاد شده و مردم استان به حق از ما انتظار دارند که بازیهای زیبای سال قبل را در سال جاری نیز تکرار کنیم.

وی “برای تیم و موفقیت تیم” را اولین پیام خود به بازیکنان قبلی و جدید اعلام کرد و یادآور شد: خوشحالم که دوباره با فوتبال زندگی خواهیم کرد و شاد خواهیم شد.

ربیعی فصل جاری لیگ دسته یک کشور را بسیار سخت و فرسایشی دانست و ادامه داد: با توجه به برگزاری این رقابتها در گروه ۲۰ تیمی مسابقات بیش از ۱۰ ماه طول خواهد کشید که اگر روند آماده سازی و تمرینات پیش فصل را به آن اضافه کنیم یعنی تیمها یک سال تمام درگیر آن خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه رقابتهای فصل قبل طی هشت ماه برگزار و به پایان رسید، بیان داشت: این بحث نشان می دهد که امسال چقدر کار سختی در پیش خواهیم داشت، بنابراین برای موفقیت در آن باید بیش از گذشته تلاش کنیم.

سرمربی جوان کشورمان با بیان اینکه زمان دقیق شروع رقابتهای لیگ دسته یک طی فصل جاری هنوز مشخص نشده است، متذکر شد: احتمالا این رقابتها از اواخر مردادماه آغاز می شود به همین دلیل نیز ما تمرینات خود روع می کنیم تا شش هفته کامل تمرینات خود را اجرا کنیم.

وی در عین حال از حفظ استخوان بندی تیم یال قبل شهرداری اردبیل خبر داد و تاکید کرد که همچنان در حال تقویت این تیم برای فصل جدید هستیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر