صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ | ۹:۳۸ ب.ظ
0

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: سد عنبران برای کشاورزی توجیه اقتصادی ندارد و در این راستا باید شرکت آب منطقه‌ای گزارش فنی و توجیهی خود را ارائه دهد تا برای ادامه فعالیت اجرایی این سد تصمیم‌گیری شود.

وراوی :

وراوی: علی آذرنژاد ظهر امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات سد عنبران و تامین آب شرب اردبیل از سد یامچی اظهار داشت: باید با برنامه‌ریزی‌ها و هدفگذاری‌های درست و اصولی زمینه رفع مشکل کم‌آبی در استان اردبیل در ۲۰ سال آینده برطرف شده و بتوانیم در این حوزه مردم را از این نعمت برخوردار کنیم.
وی با اشاره به اهمیت آب شرب به عنوان نیاز اساسی مردم گفت: انتقال آب از رودخانه قزل‌اوزن به شهر اردبیل و چشمه گورگور به سرعین و اردبیل اقدامات مناسبی است که می‌تواند آب شرب بهداشتی و صنعتی مورد نیاز این شهرستان‌ها را تاافق ۱۴۲۰ تامین کند.
آذرنژاد از شرکت سهامی آب منطقه‌ای استان خواست تا برنامه‌های مطالعاتی جامع در مورد تامین آب شرب و کشاورزی شهر اردبیل را برای ۲۰ سال آینده در اسرع وقت تهیه و اعلام کند تا برنامه‌ریزی‌های لازم دراین زمینه انجام شود.
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به اجرای طرح‌های آبی و توسعه شبکه فاضلاب تصفیه‌خانه در استان بیان کرد: با اجرای طرح‌های آبی و مجتمع تصفیه آب می‌توان نیاز اکثر مناطق استان را تا افق ۱۴۲۰ تامین کرد.
وی در مورد احداث سد عنبران نمین اظهار کرد: سد عنبران برای کشاورزی توجیه اقتصادی ندارد و در این راستا باید شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل گزارش فنی و توجیهی خود را ارائه دهد تا برای ادامه فعالیت اجرایی این سد تصمیم‌گیری شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر