صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ | ۹:۴۶ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: امسال ۸ مرکز خرید غلات در شهرستان مشگین‌شهر به کشاورزان و زارعان منطقه ارائه خدمات می‌کنند.

وراوی :

وراوی: ابراهیم امامی عصر امروز در بازدید از مراکز خرید گندم در مشگین‌شهر اظهار داشت: با توجه به اینکه از چند روز گذشته برداشت غلات در شهرستان مشگین‌شهر آغاز شده امسال ۸ مرکز خرید غلات در این شهرستان به کشاورزان و زارعان منطقه ارائه خدمات می‌کنند.
وی از آمادگی کامل این مراکز خرید و سیلوهای شهرستان مشگین‌شهر برای خرید و انبار گندم از زارعان خبر داد و افزود: ظرفیت سیلوهای ذخیره گندم در شهرستان مشگین‌شهر بیش از ظرفیت گندم مازاد بر نیاز کشاورزان منطقه است که بر همین اساس آمادگی کامل برای خرید گندم از سایر نقاط استان را نیز داریم.
فرماندار شهرستان مشگین‌شهر از کشاورزان و گندمکاران شهرستان خواست تا نهایت همکاری را با مراکز خرید در هنگام تحویل گندم خود داشته باشند تا بدون ایجاد مشکل و ناهماهنگی این مراکز بتوانند گندم مازاد بر نیاز کشاورزان را از آنها خریداری کرده و ذخیره‌سازی کنند.
امامی با بیان اینکه براساس توافقات انجام شده بانک‌های عامل حق کسر هر گونه وجهی از بهای گندم خریداری شده از کشاورزان به بهانه بدهی‌های گذشته را ندارند، تصریح کرد: کشاورزان منطقه هیچ گونه نگرانی از بابت دریافت بهای محصولات خود را نداشته باشند چرا که با هماهنگی‌های انجام شده بانک‌ها آمادگی کامل را برای پرداخت بهای این محصولات دارند.
وی با اشاره به قیمت گندم خریداری شده از کشاورزان و گندمکاران بیان کرد: امسال قیمت تضمینی هر کیلوگرم گندم با افت مفید ۴ درصد یک هزار و ۱۵۵ تومان تعیین شده است که بعد از خریداری از کشاورزان بهای این محصولات در اسرع وقت پرداخت می‌شود.
فرماندار شهرستان مشگین‌شهر با بیان اینکه امسال ۶۵ هزار تن غلات در شهرستان مشگین‌شهر برداشت می‌شود، گفت: براساس پیش‌بینی‌های انجام شده ۳۰ هزار تن از این محصولات مازاد بر نیاز کشاورزان بوده که در زمینه خرید این محصولات مراکز خرید آماده ارائه خدمات به کشاورزان و زارعان هستند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر