صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۰ ب.ظ
0

معاون امورعمرانی استانداراردبیل برلزوم رفع مشکل کم آبی در استان تاکید کرد.

وراوی :

وراوی: جلسه‌ای بمنظور بررسی مسایل مربوط به سد عنبران وتامین آب شرب اردبیل از سد یامچی باحضور معاون امورعمرانی استاندار اردبیل و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی ذی ربط درمحل استانداری برگزار شد.
علی آذر نژاد با اشاره به اهمیت آب شرب به عنوان نیاز اساسی مردم بر لزوم رفع مشکل کم آبی دراستان طی ۲۰ سال آینده تاکید کرد وگفت: ‌انتقال آب از رودخانه قزل اوزن به شهر اردبیل و چشمه گورگور به سرعین و اردبیل اقدامات مناسبی است که می‌تواند آب شرب بهداشتی و صنعتی مورد نیاز این شهرستان‌ها را تا افق ۱۴۲۰ تامین کند.

وی از شرکت ‌سهامی آب منطقه‌ای استان خواست تا برنامه‌های مطالعاتی جامع خود را درخصوص تامین آب شرب و کشاورزی شهر اردبیل ‌برای ۲۰ سال آینده در اسرع ‌وقت ‌تهیه ‌و اعلام کند تا برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه صورت گیرد.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های آبی و توسعه شبکه فاضلاب تصفیه خانه در استان گفت‌: ‌با اجرای طرح‌های آبی و مجتمع ‌تصفیه ‌آب می‌توان نیاز اکثر مناطق استان را تا افق ۱۴۲۰ تامین کرد.

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل دربخش دیگری از سخنان خود در مورد احداث سد افزود: سد عنبران برای کشاورزی توجیه اقتصادی ندارد و در این راستا باید شرکت آب منطقه‌ای استان گزارش فنی و توجیهی خود را ارایه دهد تا برای ادامه فعالیت اجرایی این سد تصمیم‌گیری شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر