صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۳ ب.ظ
0

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: وصول درآمدهای عمومی استان با رشد ۲۳ درصدی در سه ماهه سال جاری به نسبت مدت مشابه سال گذشته همراه است.

وراوی :

وراوی: هاشم مظفری پیش از ظهر سه شنبه در اولین جلسه کارگروه تخصصی درآمد و تجهیز منابع اردبیل تصریح کرد: درآمدی به مبلغ سه هزار و ۸۰ میلیارد ریال در قانون بودجه کشور برای استان در سال جاری در نظر گرفته شده است.
وی افزود: در سه ماهه نخست سال جاری نزدیک به ۵۲۰ میلیارد ریال از این رقم از منابع مختلف وصول شده که بیانگر رشد قابل توجه وصول درآمد عمومی است.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تاکید کرد: میزان عملکرد سه ماهه اول سال جاری نسبت به مبلغ مصوب ۳۱ درصدکاهش دارد که امیدواریم با همت وهمکاری مردم استان وصنوف مختلف و دستگاههای اجرایی این خلا جبران شود.

مظفری با تاکید به اینکه عمده منبع درآمدهای عمومی استان از وصول درآمدهای مالیاتی است، گفت: ۸۱ درصد از کل درآمد عمومی استان از محل درآمدهای مالیاتی از پایه های مختلف مالیات حاصل می شود.

وی افزود: مابقی درآمد نیز از محل درآمدهای جرائم و خسارات، درآمدهای حاصل از فروش کالا وخدمات دولت و درآمدهای متفرقه و انحصارات و مالکیت و واگذاری دارائی سرمایه ای است.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تحقق درآمد های عمومی استان را منوط به ذیحسابان مستقر در ادارات کل استان دانست وعنوان کرد: درآمدهای وصولی استان از جمله مالیات های دریافتی در قالب اعتبارات به استان جذب و برای انجام امورات جاری و توسعه و آبادانی استان هزینه می شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر