صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ | ۱۲:۵۶ ب.ظ
0

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل گفت: ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای بازسازی و ساماندهی مجمتع‌های آب‌گرمی که در اختیار شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل،جهت انجام تعمیرات اساسی تخصیص یافته است .

وراوی :

وراوی: داوود نجفیان اظهار داشت: طرح جامع مطالعات آب‌گرم‌های استان اردبیل به مشاور مربوطه ارائه شده است که در قالب اجرای این طرح تمامی چشمه‌های آب گرم استان از نظر خاصیت و شناسایی مورد بررسی قرار گرفته و در صورت امکان احیا می‌شوند.
وی با بیان این که در شهرستان‌های نیر، سرعین و مشگین‌شهر چشمه‌های آب گرم زیادی شناخته شده‌اند که می‌توانند مورد بهره‌برداری قرار بگیرند، گفت: ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای بازسازی و ساماندهی مجمتع‌های آب‌گرمی که در اختیار شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل،جهت انجام تعمیرات اساسی تخصیص یافته است که متأسفانه به دلیل یک ساله بودن مدت قرار داد این آب گرم‌ها، مستأجر رغبتی برای انجام این تعمیرات ندارد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل افزود: مکاتباتی با مرکز داشته‌ایم که واگذاری این مجتمع‌ها به مستأجران در قالب قرارد ۳ یا ۵ سال باشد که به دلیل قرار گرفتن این آب‌های گرم بر روی چشمه‌های اصلی، واگذاری به بخش خصوصی غیرقانونی بوده ولی در واگذاری آب گرم‌های خارج از بستر به بخش خصوصی مشکلی نداریم.
نجفیان تصریح کرد: امیدواریم که بتواینم از ظرفیت بخش خصوصی در رابطه با ساماندهی آب‌گرم‌های معدنی استفاده کنیم که این موضوع را نیز با جدیت دنبال می‌کنیم.
وی با اشاره به آزادسازی ۶۵۰ هکتار از اراضی رودخانه مرزی ارس در سال گذشته، ‌بیان کرد: امسال نیز برای آزادسازی این اراضی ملی برنامه‌ریزی کرده‌ایم که حدود ۳۰۰ هکتار نیز برای سال جاری از این اراضی آزاد سازی می‌شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر