صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ | ۱:۰۷ ب.ظ
0

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان نمایشگاه عرضه محصولات قرآنی در اردبیل دایر می‌شود.

وراوی :

وراوی: سیدناصر اسحاقی پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات قرآنی در اردبیل اظهار داشت: همزمان با ماه مبارک رمضان نمایشگاه عرضه محصولات قرآنی با حضور ناشران و فعالان قرآنی در جنب مصلای اردبیل دایر می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: اجرای برنامه تئاتر خیابانی با پیام و موضوع قصص قرآنی در جنب مصلای اردبیل و برپایی نمایشگاه محصولات قرآنی در این محل با حضور ناشران و فعالان قرآنی از مهمترین برنامه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ماه مبارک رمضان است.
وی با اشاره به اینکه مراسم جزءخوانی در مصلای اردبیل عصر هر روز ساعت ۱۸ برپا می‌شود، تصریح کرد: تمامی دستگاه‌های فرهنگی و اجرایی همت ویژه‌ای در برپایی این مراسم جزءخوانی دارند و به ویژه کانون فرهنگی هنری مشفقین تلاش بسیاری در برگزاری این مراسم انجام داده‌اند.
اسحاقی با بیان اینکه محافل انس با قرآن کریم نیز در ۴ شهرستان با همکاری ادارات شهرستان برگزار می‌شود، افزود: ترویج فرهنگ قرآنی یکی از وظایف ذاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی است که همزمان با ماه مبارک رمضان این فعالیت‌ها با همکاری دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد افزایش یافته است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با تشریح اینکه از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از ۲ هزار جلد قرآن کریم در مساجد و جلسات قرآنی توزیع شده است، بیان کرد: مراسم تجلیل از فعالان قرآنی ماه مبارک رمضان و پیشکسوتان قرآنی نیز پس از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر