صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ | ۱۲:۵۹ ق.ظ
1
وراوی :

خبرنگار وراوی در پی درخواست جمعی از اهالی انتهای خیابان ۱۲ متری سبلان (بنفشه) در محله ایشان حاضر شد تا مشکلات این محله را از نزدیک مشاهده کند.
این محله که اغلب ساختمانهای آن با اصول استاندارد شهرسازی و با پروانه ساخت ساخته شده است در گردوغبار ناشی از خیابان خاکی گم شده است. خیابان ۱۲ متری بنفشه در وضعیت نابسامانی از بابت ریزگردها و مسائل بهداشتی قرار گرفته است و به گفته ساکنان آن تاکنون چند نفر از اهالی آن در پی مشکلات تنفسی و ریوی به بیمارستان منتقل شده اند.

بیش از ۱۰ سال است که اهالی با نامه نگاری با مسئولین شهری از جمله فرمانداری، شهرداری، شورای شهر و … خواستار آسفالت ریزی کمتر از یک کیلومتری این خیابان هستند که به علت ورزش باد بیش از هر نقطه در مشگین شهر، گردو غبار در هوای آن منتشر می شود و امروز به علت عدم توجه مسئولین، خیابان مربوطه که به دلیل اتصال به جاده اردبیل – اهر پرتردد است توسط اهالی با سنگ بسته شد.

امید است شهرداری محترم به بهداشت و سلامت مردم اهمیت داده و نسبت به آسفالت ریزی این منطقه اقدام نمایند چرا که طبق تبصره ۱ ماده ۱ مصوبه شماره ۱۳۸ شورای‌ عالی محیط زیست و قانون شهرداری‌ها، مسئولیت سلامت شهری در محدوده شهر‌ها تکلیف شهرداری‌ها است.

لازم به ذکر است عدم آسفالت ریزی مشکلات دیگری اعم از تبدیل شدن این خیابان با محل تخلیه زباله های ساختمانی و غیره را نیز به دنبال داشته است.

در ادامه تصویر نامه نگاری های اهالی با مسئولین و وضعیت نامطلوب محله، ضمیمه خبر شده است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
  • خیاوی
    جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ در ۰۱:۰۷
    0
    0

    آیا واقعا باید کارد به قدری بر استخوان مردم ساییده شود که مجبور به بستن خیابان بشوند. عواقب این واکنش های مردمی به عهده چه کسی خواهد بود؟

دیدگاه شما درباره این خبر