صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ | ۸:۲۲ ب.ظ
0

وزیر راه و شهرسازی گفت: معماری داخلی مشگین‌شهر نیاز به رسیدگی جدی دارد و باید بهسازی شود.

وراوی :

وراوی : عباس آخوندی ظهر امروز در جریان بازدید از معابر و خیابان‌های شهر مشگین‌شهر اظهار داشت: شهرستان مشگین‌شهر با توجه به ظرفیت‌های قابل قبول در زمینه مسافرپذیری و با راه‌اندازی بزرگترین پل معلق خاورمیانه در سال اخیر میزبان تعداد کثیری مسافر خواهد بود که در این راستا و برای عمران شهری نیاز به بهسازی معماری داخلی و زیباسازی فضای شهری دارد.

وی با مشاهده محرومیت در سیمای مشگین‌شهر گفت: با توجه به مسافرت تعداد زیادی از مقامات کشوری به این شهرستان، باید تا به حال با تامین اعتبار از مقامات کشوری برای بهسازی معماری داخلی اقدامات مثبتی انجام می‌گرفت که به لحاظ پرداختن به سایر نیازمندی‌های این شهرستان در این زمینه کارهای کمتری انجام شده است.

آخوندی با اعلام آمادگی در زمینه بهسازی معماری داخلی شهری بیان کرد: با توجه به حمایت دولت از مناطق محروم و در این راستا قول همکاری در زمینه آبادانی، نوسازی، بهسازی و مرمت فضای داخلی مشگین‌شهر را به فرماندار و مردم این شهر می‌دهیم و در این زمینه با تمام قوت با دستگاه‌های اجرایی مشارکت می‌کنیم.
وزیر راه و شهرسازی چهره ظاهری شهر را در جلب و جذب سرمایه‌گذار مهم خواند و تصریح کرد: باید با عملیات زیباسازی در بناهای شهری و طراحی فضاهای سبز در راستای بسترسازی مناسب برای بهره‌مندی از سرمایه‌های بخش خصوصی گام‌های مفید و موثری برداریم.

وی در مورد تامین اعتبار برای جداره‌سازی و نوسازی این شهر قول مساعد داد و افزود: مشگین‌شهر به لحاظ برخورداری از پیشینه فرهنگی، آثار باستانی و مناظر طبیعی جزو شهرهای غنی کشور محسوب می‌شود و در راستای معرفی بهتر این شهر باید در بهسازی بافت این شهر اقدامات خوبی انجام شود.

آخوندی اظهار کرد: کارهای عمرانی صورت گرفته در این شهر مثبت است اما به لحاظ محرومیت منطقه تلاش می‌شود تا با کمک‌ها و حمایت‌های دولت و تلاش‌های مسئولان این شهر برای محرومیت‌زدایی منطقه گام‌های اساسی برداشته شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر