صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ | ۸:۱۰ ب.ظ
0
وزیر راه و شهرسازی در مشگین‌شهر:

جاده مشگین‌شهر – اهر چهار بانده می‌شود

وزیر راه و شهرسازی گفت: عملیات احداث چهاربانده شدن جاده مشگین‌شهر- اهر در آینده نزدیک اجرایی می‌شود.

وراوی :

وراوی : عباس آخوندی صبح امروز در بازدید از جاده مشگین‌شهر – اهر اظهار داشت: با توجه به شرایط نامناسب جاده و عدم ایمنی آن برای تردد خودروها نیاز جدی برای چهار بانده شدن جاده مشگین‌شهر- اهر به وضوح دیده می‌شود.

وی با اشاره به تامین اعتبار ساخت این جاده افزود: اعتبارات لازم برای ساخت این جاده در مجلس تصویب شده و بسترهای ورود سرمایه‌گذار بخش خصوصی هم اندیشیده شده که با وجود عوارضی در این راه با برگشت سرمایه در این پروژه مواجه می‌شویم که البته احداث عوارضی هنوز به قطعیت نرسیده است.

آخوندی ایمنی راه‌ها را در بخش کشاورزی مهم خواند و گفت: با توجه به اینکه شهرستان مشگین‌شهر سالانه ۵۰۰ هزار تن از محصولات تولیدی خود را صادر می‌کند وجود راه استاندارد و ایمن در برقراری صدور این تولیدات به شهرهای مختلف کشور حایز اهمیت است و در این رابطه همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی کشوری و استانی ضروری است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت راه‌های مواصلاتی در برقراری ارتباط ایمن بین شهرها بیان کرد: جاده مشگین‌شهر-اهر با پیگیری نماینده شهرستان مشگین‌شهر و فرماندار شهرستان برای ایمنی تردد کنندگان از این مسیر از اولویت‌های وزارت راه و شهرسازی در این سفر خواهد بود.

وی با اعلام رضایت از کارهای انجام شده در شهرستان مشگین‌شهر تصریح کرد: روند عملیاتی عمران راه در این شهر مثبت بوده و امیدواریم با ادامه این روند شاهد رفع محرومیت از راه‌های این شهرستان بشویم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر