صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ | ۸:۰۷ ب.ظ
0

فرماندار خلخال گفت: نبود راه مناسب به اصلی‌ترین دغدغه و مشکل مردم شهرستان خلخال تبدیل شده است.

وراوی :

وراوی : علی نظری شامگاه پنج‌شنبه در جلسه رسیدگی به مشکلات راه‌های شهرستان‌ خلخال در فرمانداری این شهر اظهار داشت: نبود راه مناسب یکی از اصلی‌ترین و مهم ترین مشکلات مردم شهرستان خلخال در چند سال گذشته بوده است که بعد از گذشت چند سال نیز مردم این شهرستان همیشه به این موضوع تأکید دارند.

وی گفت: شهرستان خلخال حدود ۹۷ هزار نفر جمعیت دارد که متأسفانه شاخص‌های اقتصادی در این شهرستان کم است و احداث راه مناسب می‌تواند باعث توسعه و ارتقای وضعیت معیشتی مردم این شهرستان شود.

فرماندار خلخال بیان کرد: اگر جاده خلخال-کلور- درام به بهره‌برداری برسد می تواند جایگزین جاده سرچم – اردبیل شده و شهرستان خلخال را از بن بست خارج کند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل نیز در رابطه با احداث جاده خلخال-کلور- درام در ادامه این جلسه گفت: کل این جاده به طول ۵۳ کیلومتر است که حدود ۲۰ کیلومتر

در محدوده استان زنجان و بقیه برای استان اردبیل است که عملیات تکمیل حدود ۲۰ کیلومتر از این جاده به پیمانکار واگذار شده و پیشرفت خوبی دارد.

علی حیدری افزود: برای تکمیل این پروژه حدود ۱۴۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است که امیدواریم امسال بتوانیم یک قطعه از این جاده را تکمیل کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر