صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ | ۸:۳۱ ب.ظ
0

وزیر راه و شهرسازی گفت: عملیات احداث ۱۳ کیلومتر از جاده مشگین‌شهر-قینرجه شروع شده و در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

وراوی :

وراوی : عباس آخوندی پیش از ظهر امروز در بازدید از عملیات تعریض و بهسازی جاده مشگین‌شهر- قینرجه اظهار داشت: آب‌های گرم معدنی موجود در قینرجه به سبب مواجهه با جمع کثیر مسافران باید از راه مناسب، ایمن و استاندارد برخوردار باشند و سلامت سفر مراجعه‌کنندگان به این محل‌ها تامین شود.

وی با اشاره به اهمیت آب‌های گرم در جذب مسافران به این شهرستان گفت: وجود آب‌های گرم متعدد در این منطقه یک مزیت ویژه به شما می‌رود و در صورتی که تدابیر امنیتی مسافران از سوی مسئولان اندیشیده و گام‌های مثبتی در ارائه خدمات رفاهی و استاندارد بودن جاده برداشته شود، گردشگران با رضایت خاطر به تداوم سفرهایشان در این منطقه می‌پردازند.

وزیر راه و شهرسازی تعریض این جاده را یک ضرورت برای منطقه خواند و افزود: این جاده به لحاظ داشتن پیچ‌های خطرناک و فراز و نشیب‌های متعدد با جدیت تمام در راستای بهسازی و عملیات تعریض قرار گرفته و اعتبار آن از منابع استانی تامین می‌شود.

آخوندی بیان کرد: با بهره‌برداری سریع از این جاده شاهد کاهش تصادفات و نگرانی مردم و مسافران خواهیم شد که در این راستا همکاری مسئولان شهرستانی امری ضروری است.

وی وجود منابع آب‌های گرم در این شهرستان را سبب رونق اقتصادی این شهرستان دانست و تصریح کرد: در کنار آب‌های گرم چندین کسب و کار فعال می‌شود که همگی در راستای ارائه خدمات به مسافران و تولید درآمد در این منطقه صورت گرفته که به مرور زمان اهمیت خود را در چرخه اقتصادی و اشتغال جوانان شهرستان و آبادانی و رشد آن نشان می‌دهد.

وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: رسیدگی به مناطق گردشگری باید از اولویت‌های مسئولان باشد چرا که دولت در این زمینه با ارائه زیرساخت‌های مناسب در راستای بسترسازی برای ورود سرمایه‌گذاران کارهای قابل توجهی انجام داده و تا به اینجا نیز عملکرد موفقی در این زمینه در مناطق محروم داشته است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر