صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ | ۸:۰۳ ب.ظ
0

با حضور وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان استانی ۱۵ کیلومتر از بزرگراه مشگین‌شهر - اردبیل افتتاح شد.

وراوی :

وراوی : عباس آخوندی صبح امروز در مراسم افتتاح ۱۵ کیلومتر از بزرگراه مشگین‌شهر-اردبیل اظهار داشت: توسعه و عمران راه به عنوان شاهرگ حیاتی در برقراری ارتباط بین شهرها و مراکز استان‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در این راستا تلاش خواهیم کرد تا ۴۳ کیلومتر از این بزرگراه را با جدیت تمام تا دو سال آینده به بهره‌برداری برسانیم.

وی با اشاره به نقش راه‌های مواصلاتی در زمینه گردشگری مشگین‌شهر گفت: با توجه به اینکه این شهرستان از بسترهای مناسب گردشگری برخوردار است و به عنوان شهر توریستی در استان اردبیل و حتی اخیرا در سطح کشور مطرح شده، باید از بزرگراه‌های ایمن و استاندارد برای کسب اطمینان خاطر مسافران بهره‌مند باشد.
آخوندی وضعیت راه این شهرستان را نیازمند تعمیر و نوسازی جدی خواند و افزود: خوشبختانه دولت یازدهم در این زمینه مساعدت ویژه‌ای به مناطق محروم داشته و در ادامه روند راهسازی در این شهرستان هم همکاری‌های مثبتی را دارد.

وزیر راه و شهرسازی با مثبت ارزیابی کردن آینده راه‌های این شهرستان بیان کرد: امیدواریم با ادامه راهسازی در این شهرستان تلفات جاده‌ای و میزان خسارات تصادفات به طور چشمگیری در جاده مشگین‌شهر- اردبیل کاهش یابد.

وی اظهار کرد: تسهیل تردد خودروها یکی از خدمات ویژه این بزرگراه است که با افتتاح کل پروژه در دو سال آینده شاهد رضایتمندی رانندگان، مسافران و مردم خواهیم بود.

آخوندی با اشاره به اقدامات دولت یازدهم در زمینه عمران راه گفت: در زمینه استانداردسازی و ایمن‌بخشی جاده‌ها دولت دستور همکاری‌های لازم را به دستگاه‌های مربوطه صادر کرده و ما از هیچ کمکی در این زمینه دریغ نمی‌کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر