صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ | ۸:۴۲ ب.ظ
0

سرپرست شهرداری اردبیل گفت: شهرداری تلاش می‌کند تا 103 قطعه زمین را به ارزش 22 میلیارد تومان به مزایده بگذارد تا از محل درآمد آن بخشی از مطالبات پیمانکاران پرداخت شود.

وراوی :

وراوی : خلیل احمدیان اظهار کرد: بنده حدود ۵۲ روز است که از طرف شورای شهر اردبیل به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شده و فعالیت می‌کنم و با توجه به اینکه یک سری محدودیت‌های مالی شهرداری را رنج می‌دهد، با تلاش همکاران شهرداری و توان مضاعف آنها سعی داریم ۲۱۰ پروژه شهرداری را به سرعت اجرایی و عملیاتی کنیم.

وی تصریح کرد: ما با همکاران خود با یک تدبیر مناسب سعی داریم تا معوقات پیمانکاران را به تدریج پرداخت کنیم و آنچه که در این مدت وعده داده بودیم در پرداختی معوقات به سرانجام رساندیم.

سرپرست شهرداری اردبیل گفت: اعضای شورای شهر اردبیل با پیشنهاد شهرداری موافقت کردند تا از زمین‌ها و مایملک شهرداری به تعداد ۱۰۳ قطعه زمین به ارزش ۲۲ میلیارد تومان با ۱۰ درصد کاهش قیمت به نسبت نرخ کارشناسی از طریق مزایده به فروش برسانند تا بخشی از مطالبات پیمانکاران پرداخت شود.

احمدیان در بخش دیگری از سخنان خود افزود: همشهریان می‌توانند با پرداخت ۳۰ درصد نقدی و مابقی در پنج قسط در این مناقصه و مزایده شرکت کرده و پیمانکاران نیز با ۱۰ درصد آورده می‌توانند در این امر مشارکت کنند.

شهرداری را همچون خانه خودم دوست دارم

سرپرست شهرداری اردبیل با بیان اینکه به مجموعه شهرداری نه به شکل تجاری و نه مدیریت در گذر زمان نگاه نمی‌کنم، بیان کرد: بنده شهرداری را خانه خودم می‌دانم، چراکه شخصیت حقیقی و حقوقی بنده در این مجموعه شکل گرفته و حتی این مجموعه با ارزش‌تر و نفیس‌تر از هر سرمایه دیگر برای بنده است.

وی اضافه کرد: ما تلاش می‌کنیم به هر طریق ممکن برای شهرداری درآمد کسب کنیم تا کار عمرانی عقب نماند و ما خجالت‌زده شهروندان نباشیم، به طوریکه با عشق تمام در این عرصه خدمت‌رسانی حاضر هستند و سعی و تلاشمان بر ایجاد رضایتمندی در بین مردم است.

احمدیان در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: ما کار نشده بسیار زیادی داریم و به آینده نیز در ایجاد تغییر و تحول امیدواریم و بر این باوریم که هر عملیات عمرانی و فرهنگی که در مجموعه شهرداری انجام می‌شود، خستگی را از تن ما دور می‌کند و ما را امیدوار به انجام بهتر امور می‌کند، به طوریکه بنده با ۲۷ سال سابقه کار با توکل به خداوند عشق خدمت به هموطنانمان را دارم و هرگز از این حضورم در مجموعه شهرداری پشیمان نیستم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر