صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ | ۴:۱۶ ب.ظ
0

فرماندار خلخال از پخش نامطلوب برنامه های خلخال از صدا و سیما انتقاد گفت: در سفر اخیر وزیر نیز معلوم شد که صدا و سیما عدالت در پخش مناطق را در نظر ندارد و سفر وزیر راه شهرسازی به خلخال به میزان چند ثانیه پرداخت شد و لی در مقابل سفر وزیر به اردبیل و مشکین شهر ویژه پرداخت گردید.

وراوی :

وراوی : علی نظری شیخ احمد در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان خلخال ضمن اعلام بودجه ۸ میلیارد و پانصد میلیون تومانی خلخال در سال ۱۳۹۴ از پرداخت ضعیف صدا و سیما ی مرکز اردبیل به پخش سفر وزیر راه و شهرسازی از خلخال انتقاد کرد.

نظری گفت: همین وزیر به شهرستان اردبیل و شهرستان مشکین شهر و حدود ۵ ساعت نیز در خلخال حضور داشت چرا باید اینگونه از صدا و سیمای مرکز اردبیل انعکاس یابد.

در این جلسه که معاون فنی صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز حضور داشت فرماندار خلخال ضمن اظهار گله مندی امام جمعه شهرستان و مردم از وضعیت نامطلوب پخش برنامه های خلخال از این مسئول خواست تا این موضوع را در سریعترین زمان به مدیر کل صدا و سیمای اردبیل انعکاس دهد.

وی افزود: این ناعدالتی در پخش موجب ناراحتی مردم خلخال شده و شهرستان خلخال با این قدمت فرهنگی سهم ضعیفی در صدا و سیمای مرکز اردبیل دارد.

فرماندار خلخال خواستار اصلاح وضعیت پخش برنامه های خلخال از سوی مسئولین ذیربط در صدا وسیمای مرکز اردبیل شد.

ازناو

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر