صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ | ۵:۱۲ ب.ظ
0

فرماندار اردبیل از طراحی خط لوله تبریز- سراب- اردبیل به طول 230 کیلومتر‌ خبر داد.

وراوی :

وراوی : جواد زنجانی ‌در نشست با مسئولان و مجریان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت شمالغرب گفت‌: جهت همکاری و مواظبت از خط لوله انتقال نفت که از سال ۱۳۸۶ تأمین فرآورده‌های نفتی‌(بنزین موتور نفت گاز و نفت سفید ) استان و تأمین سوخت مایع نیروگاه سبلان را برعهده داشته بوده و نقش مهم و پر اهمیتی دارد، دستگاه‌های اجرایی و خدماتی باید ‌در انجام کارهای عمرانی و خدماتی از این شرکت استعلام کنند.

فرماندار اردبیل از طراحی ‌خط لوله تبریز- سراب- اردبیل به طول ۲۳۰ کیلومتر تا تأسیسات اردبیل و با ظرفیت روزانه ۵میلیون ۵۰۰ هزار لیترفرآورده‌های نفتی جهت پرکردان مخازن انبار نفت اردبیل خبر داد.

وی افزود: از مرکز تأسیسات ‌خط لوله نفت اردبیل خطی با قطر ۸ اینچ به طول حدود ۳۰ کیلومتر با ظرفیت ۳ میلیون لیتر در روز در جهت تأمین سوخت مایع انبار نیروگاه سبلان طراحی و در حال بهره‌برداری است.

زنجانی بر اهمیت این خط لوله در راه‌اندازی مرکز صنعتی و تولیدی تأکید کرد و افزود: باید در انتقال و طراحی این خط لوله، ایمنی و موارد لازم در پدافند غیرعامل در نظر گرفته شود، همچنین مردم و دستگاه‌های مسئول ‌و دهیاران و بخشداران باید آگاهی و اطلاع رسانی لازم را درخصوص مسیر عبور این خط لوله داشته باشند تا از آسیب‌های احتمالی به این خط جلوگیری شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر