صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴ | ۹:۱۹ ق.ظ
0

استاندار اردبیل گفت: با پرواز ۲۷۰ پاراگلایدر در آسمان پل معلق، مشگین‌شهر به عنوان مرکز پروازهای پاراگلایدر در کشور شناخته می‌شود.

وراوی :

وراوی: مجید خدابخش عصر دیروز در حاشیه بازدید از پل معلق مشگین‌شهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به راه‌اندازی بزرگ‌ترین پل معلق در این شهرستان و در راستای ادامه فعالیت‌های سرمایه‌گذار این پل، مدیر عامل این مجموعه گردشگری در نظر دارد در مردادماه امسال با پرواز ۲۷۰ پاراگلایدر در آسمان این پل مسافران را شگفت‌زده کند که با این کار مشگین‌شهر به مرکز پروازهای پاراگلایدر در کشور تبدیل می‌شود.
وی پل معلق را به عنوان برند گردشگری مشگین‌شهر در جذب توریست خواند و گفت: با تکمیل ظرفیت گردشگری این پل در مساحت یک هزار و ۲۰۰ هکتار و با افتتاح رستوران گردان و فضاهای تفریحی در عید فطر شاهد تحول شگرفی در اشتغال‌زایی، اقتصاد و بهبود معیشت مردم منطقه می‌شویم.
استاندار اردبیل با اشاره به ظرفیت‌های بالای این شهرستان در زمینه گردشگری تصریح کرد: این منطقه با جلب و جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی می‌تواند در تمامی فصول سال با توجه به قابلیت‌های موجود میزبان جمع کثیر گردشگر از تمام نقاط ایران و حتی خارج از کشور باشد زیرا با بهره‌برداری از پل معلق نشان داد که مجهز به متخصصان توانمند بومی است.
خدابخش ارائه خدمات با کیفیت در بحث زیرساخت‌ها را از عوامل مهم در جذب سرمایه گذاران دانست و بیان کرد: دولت تدبیر و امید با حمایت‌های لازم از سرمایه‌گذاران بستر مناسبی برای رشد و آبادانی و گسترش فضاهای گردشگری در استان آماده کرده و در سال‌های اخیر شاهد استقبال سرمایه‌گذاران از طرح‌های گردشگری در استان و شهرستان شده‌ایم.
وی با اشاره به تمهیدات مسئولان مشگین‌شهر برای مواجهه با مسافران افزود: اهالی این شهرستان با برخورداری از میوه‌های ارگانیک و عسل طبیعی برگرفته از دامان سرسبز سبلان و صنایع دستی ویژه این منطقه می‌توانند در کنار مجموعه پل معلق به مسافران خدمات‌رسانی کرده و در بخش اقتصاد و اشتغال جوانان این شهرستان فعالیت کنند.
استاندار اردبیل اظهار کرد: برای ارائه تولیدات کشاورزی، دامی و صنایع دستی باید از بسته‌بندی‌های مدرن و شیک غافل نشد چرا که بسته‌بندی محصول معرف محصول بوده و در کل دنیا اصناف به این باور رسیده‌اند که بسته‌بندی می‌تواند در جلب مشتری و رونق بنگاه‌های تجاری موثر باشد.
خدابخش بیان کرد: کنترل بر کیفیت و نظارت بر قیمت کالاها از موارد مهمی است که باید در اولویت تمهیدات اندیشیده شده در استقبال از مسافران قرار گیرد و در این زمینه برخورد جدی با کارشکنان و متخلفان انجام شود.
وی دانش بومی پل معلق را ارزشمند خواند و گفت: هم اکنون از شهرهای بزرگ ایران دانشجویان برای عنوان پایان‌نامه‌های خود دانش پل معلق را انتخاب کرده و می‌خواهند برای تکمیل پایان‌نامه و گفت‌وگو با مدیر عامل این پروژه به این شهرستان مسافرت کنند که جا دارد از مدیر عامل، سرمایه‌گذار و عوامل اجرایی پل معلق قدردانی کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر