صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ | ۱۲:۱۸ ق.ظ
0

امامی در جلسه شورای اداری شهرستان مشگین شهر با اشاره به آغاز سفرهای تابستانی شهرداری ها را به تلاش برای فراهم کردن بستر های لازم فراخواند و در بخش دیگری از سخنان خود اعتبارات و کمک های دولت به شهرداری ها را بیان و از تامین اعتبار لازم برای پرداخت حق الزحمه عوامل اجرایی انتخابات گذشته خبر داد.

وراوی :

وراوی::فرماندار مشگین شهر ظهر امروز در جلسه شورای اداری با اشاره به تلاش سرداران عرصه دیپلماسی کشورمان گفت: همدلی و همزبانی مشوق تیم مذاکرات هسته ای کشورمان است وبه تعبیر رئیس جمهور کشورمان هنرمندانه مذاکره می کنیم و عزتمندی و سربلندی ارمغان مذاکرات برای مردم و کشورمان خواهد بود.

ابراهیم امامی در بخش دیگری از سخنان خود به اتمام سال مالی ۹۳ اشاره کرد و از ادارات و دستگاه های اجرایی خواست که نسبت به تکمیل پروزه های باقیمانده اقدام نمایند.

وی سال ۹۳ را سال طلایی اعتبارات خواند و افزود: رویکرد مناسبی که در سال ۹۳ داشتیم عامل مهمی بود در راستای جذب اعتبارات و امسال هم با همان رویکرد سعی خواهیم کرد که در جذب اعتبارات و اجرای پروزه ها و طرح ها پیش قدم باشیم .
امامی آغاز سفرهای تابستانی را یاد آور شد و گفت: با توجه به موقعیت ویژه مشگین شهر پیش بینی می شود حجم مسافران نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری داشته باشد.که نیازمند تمهیدات لازم در حوزه های مختلف بویژه حوزه شهری است که شهردار مشگین شهر باید در این راستا نسبت به فراهم کردن بستر مناسب و ساماندهی وضعیت موجود شهر و همچنین اقدامات جدی در زمینه آسفالت مسیرهای گردشگری،آماده سازی اقامتگاه ها و پارک ها و محل هایی که مورد توجه مسافران است اقدام نماید.

فرماندار مشگین شهر به اختصاص وام بلاعوض به خانوارهای روستایی اشاره کرد و گفت: علاوه به اختصاص صد مورد وام بلاعوض به خانوار روستایی به خانوارهای شهری هم وام اختصاص یافته که بخشی از ماحصل سفر  وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به شهرستان مشگین شهر بوده است.

امامی به ساماندهی آب شرب و زراعی شهرستان اشاره کرد و افزود: در حوزه آب و فاضلاب مهم ترین طرحی که در سال ۹۳ انجام شد آمایش شهرستان هم در آب شرب و هم در آب زراعی بود که این آمایش کاملا سیستماتیک و با برنامه ریزی انجام شدو مطمئنا زمان اهمیت این پروژه را مشخص خواهد کرد. وی ادامه داد: این طرح برای اولین بار در سطح منطقه شمالغرب انجام شده و در قالب دو مجتمع آب شرب شهرستان سازماندهی شده است.
این مسئول در زمینه اعتبارات اختصاص داده شده به شهرداری گفت از محل های مختلف حدود ۵ میلیاردو ۴۲۲ میلیون تومان به شهرداری مشگین شهر اختصاص یافته است که نسبت به سال های گذشته ۵۰ درصد افزایش نشان می دهد که ناشی از توجه دولت تدبیرو امید به بحث توسعه  شهری و عمران است و این مبالغ علاوه بر پروزه های احداثی سرویس بهداشتی در پارک ولایت که از محل اعتبارات میراث فرهنگی و همچنین تامین روشنایی ورودی شهر از سمت قره درویش که از محل اعتبارات اداره برق انجام شده است می باشد.

فرماندار مشگین شهر در خاتمه با اشاره به انجام انتخابات در سال ۹۴ وظیفه دولت را برگزاری انتخابات سالم عنوان کرد و از تامین اعتبار به مبلغ ۱۷۵ میلیون تومان برای پرداخت حق الزحمه عوامل اجرایی انتخابات ریاست جمهو.ری و دوره چهارم شورای اسلامی شهر خبر دادو افزود : در این خصوص در سطح کشور فقط در استان اردبیل این امر انجام نشده بود که با پیگیری های مستمر مسئولین بالاخره تامین اعتبار شد و به حساب استانداری اردبیل واریز شده است که بزودی به عوامل اجرایی پرداخت خواهد شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر