صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ | ۱۰:۳۱ ق.ظ
0

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: استان اردبیل هفته آینده میزبان اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور می‌شود.

وراوی :

وراوی: کمال‌الدین پیرموذن عصر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: برای افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های مختلف درسطح استان اردبیل هفته آینده جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور به استان سفر می‌کند.
وی با اشاره به عمده پروژه‌های مورد نظر برای کلنگ‌زنی در اردبیل بیان کرد: منطقه ویژه اقتصادی نمین و خط دوم کارخانه بزرگ ام.دی.اف آرتاپلاست از جمله پروژه‌های مهمی است که در سفر معاون اول رئیس جمهور کلنگ احداث آن‌ها به‌زمین زده می‌شود.
پیرموذن با بیان اینکه افتتاح یک واحد تولیدات مواد نوشیدنی از جمله برنامه‌های سفر جهانگیری به استان اردبیل است، افزود: در کنار این امر کارخانه بزرگ ام.دی.اف و نیز خودرو مینی باس به‌دست معاون اول رئیس جمهور به افتتاح رسیده و فعالیت خود را آغاز می‌کنند.
نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برکات و ثمرات سفر جهانگیری به اردبیل گفت: تلاش و جدیت بر این است تا با تبیین راهکارهای توسعه استان و نیازمندی‌ها و موانع در این حوزه عنایت به استان در برنامه ششم مد نظر قرار بگیرد.
وی تصریح کرد: امیدواریم در این زمینه همکاری و هماهنگی‌های لازم در استان اردبیل انجام شده و بتوانیم استفاده و بهره‌گیری حداکثری را از سفر معاون اول رئیس جمهور که یک فرصت خوب و مناسب برای استان به شمار می‌رود، داشته باشیم.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر