صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ | ۱۰:۱۶ ق.ظ
0

استاندار اردبیل تاکید کرد که هر گونه اختلاف و دو دستگی بین مطبوعات استان نه به نفع مردم و نه به نفع خود مطبوعاتی ها می باشد

وراوی :

مجید خدابخش روز چهارشنبه در جمع تعدادی از مدیران نشریات و خبرگزاری های استان اردبیل افزود: سیاست دولت تدبیر و امید نیز حمایت از مطبوعات و حفظ یکپارچگی و همدلی آنها می باشد و در استان نیز از هیچ تلاشی در این زمینه فرو گذار نمی کنیم.

وی تصریح کرد که مدیریت عالی استان در مسایل صنفی مطبوعات دخالت نمی کند اما تلاش هم می کند که دیدگاههای طرف ها به هم نزدیک شود.

او با بیان اینکه ارزش و اعتبار هر صنفی به اعتماد اعضای آن به مجموعه است، گفت: این زیبنده نیست که تعداد زیادی از اعضای صنف مطبوعات خارج از دایره صنف خود قرار داشته باشند.

استاندار اردبیل همچنین به تعهد و امانت خبری تاکید کرد و گفت: در برخی نشریات و سایت ها، اخبار خلاف واقع چاپ می شود که خبرنگاران و مدیران رسانه ها می توانند تنها با یک تلفن به کذب بودن آن پی برند.

خدابخش همچنین به نتیجه مثبت مذاکرات هسته ای اشاره کرد و گفت : در فضای پسا تحریم فرصت و ظرفیت های مناسبی برای کشور فراهم شده است و در استان نیز باید از این فضا بویژه در زمینه سرمایه گذاری و تولید استفاده مناسب صورت گیرد.

به گفته وی، در این میان نقدها و پیشنهادهای مطبوعات می تواند کمک حال مسوولان باشد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر