صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ | ۱:۴۱ ق.ظ
0
وراوی :

با توجه به اینکه استان اردبیل در تعطیلات سه روزه عید فطر مقصد مسافران میلیونی است، از این رور برای ایجاد آرامش و تردد راحت هموطنان برخی محدودیت در چند محور مواصلاتی این استان اعمال می شود به طوری که از فردا تردد خودروهای سنگین در دو جاده استان اردبیل ممنوع خواهد بود.
بر اساس اعلام پلیس راهور نیروی انتظامی، تردد تمام تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از روز جمعه ۲۶ تیرماه تا روز یکشنبه ۲۸ تیر ماه، از محورهای اردبیل – سرچم و بالعکس و اردبیل – آستارا و بالعکس ممنوع است.
به گفته حیدریان اعمال محدودیت ها در دو محور اصلی سرچم و حیران تردد آسان و راحت‌تر مسافران استان اردبیل را فراهم می آورد؛ وی در عین حال به رانندگانی که قصد عبور از جاده های استان اردبیل را دارند توصیه کرد: با حوصله و دقت رانندگی کرده و از سرعت و سبقت غیرمجاز و تجاوز و انحراف به چپ جلوگیری کرده و به هیچ وجه با حالت خستگی رانندگی نکنند.
فرمانده پلیس راه استان اردبیل با یادآوری اینکه از ابتدای امسال تاکنون تصادفات رانندگی در محورهای مواصلاتی اردبیل کاهش محسوسی داشته، تصریح کرد: ماموران پلیس اردبیل در قالب گشت‌های خودرویی و موتوری و پیاده و با بکارگیری تجهیزات مدرن به ویژه دستگاه‌های دیجیتال ثبت تخلفات سرعت برای ایمنی بیشتر تردد در جاده ها تلاش شبانه روزی دارند.
به گفته این مسئول، پلیس با طرح تابستانی پلیس‌راه سعی دارد تا تلفات رانندگی را به حداقل برساند که مرحله دوم این طرح هم از ۲۳ تیرماه آغاز شده است.

سبلانه

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر