صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴ | ۶:۰۴ ب.ظ
0

حسین عباسی نیا در گفتگو با خبرنگار وراوی از افتتاح بزرگترین سایت بالن سواری ایران در مشگین شهر خبر داد.

وراوی :

وراوی: مدیر پروژه گردشگری نور سبلان در گفتگو با خبرنگار وراوی ازافتتاح بزرگترین سایت بالن سواری و تلویزیون شهری خبر داد.
عباسی نیا اظهار داشت: یکی از برنامه اصلی که فردا برگزار خواهد شد افتتاح سایت بالن سواری است که بزرگترین سایت بالن سواری ایران است و در کنار آن افتتاح طبقه اول رستوران گردان و سفره خانه سنتی ، واگن قطار، آلاچیق های سنتی،کالسکه سواری، نانوایی و بزرگترین تلویزیون شهری ایران و همچنین پاراگلایدر سواری و بسیاری از برنامه های دیگر از جمله افتتاح رادیو گردشگری پل معلق و غیره خواهد بود.

وی در خصوص انحصاری بودن برخی پروژه ها نیز افزود: ما سعی کردیم که هر آنچه در این پروژه تعریف می کنیم جزء اولین های ایران باشد و همین ها است که در ذهن ها حک خواهد شد و ماندگاری این پروژه را رقم خواهد زد.

وی به رستوران گردان بعنوان یکی از اقدامات جالب اشاره کرد و گفت: هرچند این امر هزینه بر است اما مطمئنا جذابیت و نو بودن این ایده در جذب و جلب نظر مسافرین تاثیر گذار خواهد بود و همین ها هستند که این پروزه را متفاوت تر می کنند.

عباسی نیا در خاتمه به وضعیت آب و هوا اشاره کرد و افزود که هرچند بارش رحمت الهی طراوت خاصی به این منطقه دادو موجب خوشحالی مسافرین شد اما برنامه ریزی های ما را با مشکل مواجه کرد و در واقع بسیاری از برنامه های روباز ما تحت تاثیر هوا لغو شد.

وی ابراز امیدواری کرد که فردا هوا مساعد باشد تا امکان افتتاح سایت بالن سواری فراهم شود.

گفتنی است که در آستانه آغاز سفرهای تابستانی از دیروز مشگین شهر بویژه پل معلق مملوء از گردشگران و مسافران از اقصی نقاط ایران است به طوری که دیروز عصر مسیر این مجموعه شاهد ترافیک سنگین بود که با پیگیری های فرماندار محترم شهرستان مشگین شهر و اقدام به موقع راهنمایی و رانندگی نسبت به کنترل و انجام اقدامات لازم از جمله نصب تابلو یکطرفه و ساماندهی، این مسیر بازگشایی و تردد در آن روان تر شد.

لازم به توضیح است که برنامه ویژه ای فردا راس ساعت ۱۰ صبح با حضور مسئولین ارشد شهرستان در این مجموعه برگزار خواهد شد.

(برای بهتر دیدن تصویر روی آنها کلیک کنید)

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر