صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۴ | ۵:۵۶ ب.ظ
0

در این روزهای خجسته شاهد ورود خیل عظیم گردشگران به مشگین شهر هستیم که اولین تجربه شهرستان برای میزبانی این تعداد از مسافران است و یقینا نوید بخش آینده ای روشن برای شهرستان است

وراوی :

وراوی: یونس اسدی نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی که برای افتتاح سایت بالن سواری و رستوران گردان در محل پروژه پل معلق حضور داشت با اظهار خرسندی از تحول شکل گرفته شده در حوزه گردشگری مشگین شهر گفت:  در این روزهای خجسته شاهد ورود خیل عظیم گردشگران به مشگین شهر هستیم که  اولین تجربه شهرستان برای میزبانی این تعداد از مسافران است و یقینا نوید بخش آینده ای روشن برای شهرستان است و همین امر موجب دلگرمی سرمایه گذاران بخش خصوصی و رونق سرمایه گذاری در بخش گردشگری مشگین شهر خواهد بود که امیدواریم این امر محقق شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان تلاش شبانه روزی مسئولان شهرستان بویژه فرماندار مشگین شهر را یادآور شد و افزود: هرچند شهرستان با کمبود زیر ساخت مواجه است اما آمادگی مسئولان نقطه قوتی است و مطمئنا رفته رفته کاستی ها را جبران خواهد کرد.

وی انعکاس پل معلق در رسانه های ملی و محلی و استانی و شبکه نسیم را موجب تزریق ذهنیت مثبت از شهرستان به افکار و اذهان عمومی دانست و آن را عامل سنگینی وظایف خود و مسئولان خواند.

یونس اسدی در ادامه به ظرفیت عظیم این پروژه اشاره کرد و گفت: اقدامات انجام شده در این مدت کم بسیار چشمگیر بود و تشکر ویژه از مجموعه دست اندرکاران این پروژه را می طلبد که به نوبه خودم از تک تک عزیزان بخاطر تلاش شبانه روزی سپاسگزاری می کنم .

وی ایجاد تله کابین در پروژه نور سبلان را پر اهمیت عنوان کرد و از مدیر عامل این پروژه خواست تا کلنگ زنی تله کابین را در اولویت قراردهند .

 

اسدی ظرفیت بالای شهرستان مشگین شهر را خاطر نشان کردو گفت: در کمتر جایی چنین ظرفیتی برای ایجاد  مجموعه ها ی این چنینی وجود دارد که امیدواریم از فرصت موجود بتوانیم بهره ببریم .

رئیس مجمع نمایندگان استان نقش پررنگ رسانه های مجازی و مکتوب محلی در انعکاس عظمت و پتانسیل حوزه گردشگری را غیر قابل کتمان عنوان و از فرماندار شهرستان خواست تا با سیاست گذاری مناسب، زمینه لازم برای استفاده از ظرفیت رسانه های محلی در راستای شناساندن پتانسیل های شهرستان در سطح کشور را مهیا کند.

وی از رسانه ها خواست که با انتقاد سازنده و کارشناسانه به حوزه های مختلف ورود کنند و از بداخلاقی و توهین به مسئولین پرهیز کنند تا هم زمینه اعتلای شهرستان فراهم شود و هم نقد منصفانه باشد و مورد اقبال مخاطبان قرار گیرد.

یونس اسدی در پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد حمایت از سرمایه گذاران برای راه اندازی هواپیمای تفریحی در پروژه پل معلق اظهارداشت : آماده ایم هرگونه همکاری با سرمایه گذار پروژه داشته باشیم .

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر