صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۴ | ۵:۵۴ ب.ظ
0

حمید لطف اللهیان در مراسم جشن همدلی ویژه عید سعید فطر در اردبیل گفت: شهرداری اردبیل دارای رویکرد هنری، اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و عمرانی است و در همین راستا سعی می کنیم در شهر رویدادهایی را ترتیب دهیم تا همشهریان در فضایی شاد و مفرح زندگی کنند.

وراوی :

وی افزود: برای تحقق شعار « اردبیل، شهر مهربانی ها » برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی را در کنار برنامه‌های عمرانی در دستور کار شهرداری اردبیل قرار خواهیم داد.

لطف اللهیان بخشی از توسعه اجتماعی را نشاط اجتماعی دانست و تصریح کرد: برنامه شهرداری برای نشاط آفرینی در سطح شهر ، توجه به منظر شهری و ترویج شادی و همدلی در شهر است.

شهردار اردبیل با بیان اینکه شهر خوب شهر آرمانی ما است، خاطرنشان کرد: فضای ترسیمی شهر اردبیل در برنامه های جدید شهرداری، شهری با وحدت و همدلی می باشد.

اولویت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل غنی سازی اوقات فراغت همشهریان است

بابک پورپناهی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل نیز با بیان اینکه اولویت این سازمان پر کردن اوقات فراغت همشهریان است، افزود: برگزاری کلاس‌های آموزش فوتبال در مدارس فوتبال، کامپیوتر، فرش بافی، زبان انگلیسی، کارگاه‌های آموزش آسیب های اجتماعی، فرزندداری، همسرداری، پیشگیری از اعتیاد و زندگی به سبک اسلامی از جمله برنامه‌های غنی سازی اوقات فراغت این سازمان است.

وی با بیان اینکه همایش پیاده روی هر هفته توسط یکی از مناطق شهرداری اردبیل در جهت نشاط و شادابی جامعه و جلوگیری از خشونت برگزار می شود، تصریح کرد: در ۵۰ پارک در سطح شهر تورهای والیبال و بسکتبال نصب شده است.

پورپناهی از برگزاری جشنواره دوقلوها در سالجاری خبر داد و گفت: در طی فصل تابستان در اعیاد نیز برنامه های جشن برگزار خواهد شد.

ایسنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر