صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۴ | ۷:۱۷ ب.ظ
0

ورود این تعداد گردشگر از لحاظ تامین مراکز اقامتی ما را با مشکل مواجه کرده بود که علاوه بر مراکز اقامتی بالغ بر 20 مدرسه ، مساجد شهری، ادارات شهری و حتی سالن های ورزشی را برای اسکان مسافران عزیز فراهم کردیم وبا تلاش عزیزان فعال در ستاد سفر شهرستان با تمهیدات لازم پیش بینی شده و تدارک دیده شده توانستیم تمامی مسافران را اسکان دهیم.

وراوی :

وراوی: در حاشیه مراسم افتتاحیه سایت بالن سواری و رستوران گردان پروژه پل معلق فرماندار مشگین شهر در گفتگو با خبرنگاران از ورود بیش از ۳۰۰ هزار گردشگر داخلی و خارجی خبر داد.

امامی اظهار داشت در چند روز اخیر ورود این تعداد گردشگر از لحاظ تامین مراکز اقامتی ما را با مشکل مواجه کرده بود که علاوه بر مراکز اقامتی بالغ بر ۲۰ مدرسه ، مساجد شهری، ادارات شهری و حتی سالن های ورزشی را برای اسکان مسافران عزیز فراهم کردیم وبا تلاش عزیزان فعال در ستاد سفر شهرستان با تمهیدات لازم پیش بینی شده و تدارک دیده شده توانستیم تمامی مسافران را اسکان دهیم.

وی پل معلق را بعنوان ظرفیت بزرگ گردشگری منشاء خیر و برکت خواند و افزود: حرکت بزرگی در بخش گردشگری شهرستان شروع شده است که انتظار داریم با حمایت مسئولان شکوفایی بخش گردشگری را شاهد باشیم .

فرماندار مشگین شهر با قدردانی از مهمان نوازی مردم ،عموم سرمایه گذاران بومی و غیر بومی را برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری بویژه بحث زیرساختی و مراکز اقامتی و تفریحی فرا خواند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر