صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۱:۰۱ ق.ظ
8
در گفتگوی تلفنی با خبرنگار وراوی:

پیرموذن : اسدی از نمایندگان فعال استان است

کمال پیرموذن در گفتگوی تلفنی ضمن تکذیب مطلب در ج شده در سایت محلی مشگین رسا گفـت: یونس اسدی از نمایندگان فعال استان است.

وراوی :

وراوی: در تاریخ ۱۹ تیرماه ۹۴ یکی از سایت های محلی مطلبی با عنوان” وقتی کمال برای مشگین شهر نسخه تجویز می کند ” در خروجی سایت خود قرار داده بود که برای شرح و ایضاح مطلب عین مطلب را در زیر می آوریم:

پیر موذن یکی از نمایندگان مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی که اخیرا برای تفرج چند ساعته در قوتور سوئی حضور یافته بود در پاسخ به سئوال چند مسافر مشگین شهری که نظر وی را در باره کاندیداهای مجلس مشگین شهر پرسیده اند گفته است : آقای ی – الف به افتاب لب بام شباهت دارد و دیگر از اجاقش بخاری بلند نمی شود از اقای واو – میم هم نه برای زنده پیرهن می شود و نه برای مرده کفن!

وی اضافه کرده است مردم مشگین برای اینکه از خطر بزرگی که در کمینش است نجات پیدا کند بهتر است یکی از همین دو نفر را انتخاب کند!

Untitled-1 (2)

سایت وراوی صرف نظر از اهدافی که این سایت از درج این مطلب دنبال می کند ضمن احترام به دست اندرکاران سایت یاد شده در جهت عمل به رسالت خود صحت و سقم این موضوع را جویا شد .

ابتدا در تماس تلفنی با یونس اسدی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی نظر ایشان را در مورد این مطلب جویا شدیم که ایشان از درج چنین مطلبی در سایت های محلی و یا سایر سایت ها اظهار بی اطلاعی کردند و خواستند که اصل موضوع را از آقای پیر موذن جویا شویم که درپی این امر با کمال پیر موذن نماینده مردم اردبیل در مجلس تماس تلفنی برقرار کردیم و خواستیم که در مورد صحت و سقم این مطلب  توضیح دهند.

کمال پیرموذن در گفتگوی تلفنی با خبرنگار وراوی اظهار داشت: اولا بنده چنین مطلبی را در هیچ محافل رسمی و غیر رسمی عنوان نکردم .ثانیا آقای اسدی از همکاران بنده و از نمایندگان فعال استان و رئیس فعلی مجمع نمایندگان هستند. 

با توجه به اظهارات پیرموذن کذب بودن مطلب درج شده در سایت مذکور کاملا مشخص می شود و بهتر است که همکاران محترم قبل از درج مطلب با هر اهدافی نسبت به بررسی صحت و سقم موضوع اقدام و سپس آن را درج نمایند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر