صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ | ۹:۴۸ ق.ظ
0

استاندار اردبیل گفت: پرونده قتل پزشک اردبیلی توسط مراجع ذیربط با دقت و سرعت در دست بررسی است.

وراوی :

وراوی: مجید خدابخش جمعه شب در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: به مردم اطمینان می دهیم پرونده این حادثه دلخراش از لحظه وقوع جرم توسط دادستان ، بازپرس ، فرماندهی انتظامی و پلیس آگاهی در حال پیگیری است.

وی با اشاره به دستگیری قاتل در ساعات اولیه وقوع جرم گفت: همان طور که دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل اعلام کرده ارتباط پزشکی بین قاتل و مقتول نبوده و بیان جزییات بیشتر نیازمند کار کارشناسی دقیق توسط مراجع ذیربط است.

استاندار اردبیل تاکید کرد: پس از کشف انگیزه های وقوع این جرم قاتل بر اساس قانون به مجازات خواهد رسید.

او همچنین بیان کرد: برخی رسانه ها و خبرگزاری ها گزارش های غیر واقعی از منابع غیر موثق داشتند که باید در این زمینه دقت کرده و به منظور اطلاع رسانی دقیق، مساله را از مراجع قضایی پیگیری کنند.

خدابخش در ادامه به خانواده متوفی و جامعه پزشکی تسلیت گفت و اظهار کرد: مرحوم پیرزاده یک استاد نخبه ، متخصص و تنها پزشک بیماران سرطانی استان اردبیل بود که متاسفانه وی را از دست دادیم.

دکتر اصغر پیرزاده صبح روز پنجشنبه با ضربات کارد آشپزخانه توسط جوانی حدودا ۲۳ ساله در یک واحد مسکونی در اردبیل جان خود را از دست داد.

پیکر آن مرحوم عصر جمعه با حضور جمع زیادی از مردم ، جامعه پزشکی و برخی مسوولان استان اردبیل تشییع و در آرامستان ججین اردبیل به خاک سپرده شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر