صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ | ۸:۱۷ ب.ظ
0

عضو شورای شهر اردبیل گفت: احداث و راه‌اندازی دومین پارک بانوان در اردبیل از اولویت‌های این شهر بوده که در دستور کار قرار گرفته است.

وراوی :

وراوی:اسفندیار هوشیار بعد از ظهر امروز در بازدید تعدادی از اعضای شورای شهر از طرح ساماندهی پارک بانوان در اردبیل اظهار داشت: در راستای ساماندهی پارک بانوان اردبیل یک سری اقدامات اولیه از لحاظ ظاهری و تنظیف در حد امکانات و فضای موجود انجام گرفته است.
وی تصریح کرد: هرچند اقدامات انجام شده در پارک بانوان کافی نیست اما لازم بود و از این اقدامات می‌توان به عنوان اقدام و عملی برای رفع کمبودهای موجود در گذشته یاد کرد، چرا که هر آنچه انجام شد وظیفه ذاتی ما بوده و بایستی خیلی پیش‌تر از این این اقدامات اجرایی و عملیاتی می‌شد.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر اردبیل این اقدامات را مقدمه انجام کارهای اصلی برای ایجاد فضایی بانشاط و استاندارد در پارک بانوان دانست و افزود: با توجه به پاسخگو نبودن ظرفیت پارک بانوان فعلی به نیازهای جمعیت بانوان مرکز استان به برنامه‌ریزی دقیق‌تری نیاز داشتیم.
هوشیار بحث انتقال پارک بانوان اردبیل را منتفی دانست و بیان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌ها و تصمیمات اتخاذ شده در این حوزه پارک بانوان اردبیل از این محل انتقال نمی‌یابد و به جای این امر اقداماتی در راستای ساماندهی این پارک در حال انجام است تا بتوانیم زمینه حضور هر چه بیشتر بانوان را در این پارک فراهم کنیم.
عضو شورای شهر اردبیل گفت از احداث دومین پارک بانوان در شهر اردبیل خبر داد و گفت: اقداماتی در راستای مطالعه و ایجاد دومین پارک بانوان شهر اردبیل در شورای شهر و شهرداری اردبیل انجام گرفته است تا بتوانیم در آینده با ایجاد پارک دوم حداقل بخشی از نیازهای موجود را پاسخگو باشیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر