صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ | ۸:۳۳ ب.ظ
0

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: همایش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منطقه ۲ کشور در خلخال برگزار می‌شود.

وراوی :

وراوی:قادر تقی‌زاده ظهر امروز در جمع اعضای انجمن صنفی راهنمایان گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی استان اردبیل اظهار داشت: همایش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منطقه ۲ کشور در خلخال برگزار می‌شود.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: این نمایشگاه همزمان با نمایشگاه سراسری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که از ۱۹ تا ۲۳ مردادماه امسال در محل نمایشگاه دائمی اردبیل برگزار می‌شود، تدارک دیده شده است.
وی از تدوین پکیج‌های مشترک تورگردانی نیم روزه تا ۵ روزه به مناطق گردشگری استان اردبیل و استان‌های منطقه ۲ خبر داد و افزود:‌ این استان‌ها شامل آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان، قزوین، زنجان و اردبیل بوده که پکیج مشترک گردشگری تدوین می‌کنند.
تقی‌زاده با بیان اینکه در همایش میراث فرهنگی که در خلخال برگزار می‌شود معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و مدیران کل میراث فرهنگی استان‌های یادشده شرکت می‌کنند، گفت: در کنار این مسئولان اعضای انجمن دفاتر خدمات مسافرتی و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری نیز شرکت می‌کنند.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان کرد: تمامی استان‌های کشور به ۵ منطقه همجوار تقسیم‌بندی شده و در قالب این مناطق پنج‌گانه ملزم به تدوین پکیج گردشگری هستند که پس از تدوین در سایت درج شده و در اختیار انجمن‌های صنفی راهنمایان گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی قرار می‌گیرد تا در برپایی تورهای مختلف گردشگری بکارگیری شود.
وی افزود: بعد از تدوین این پکیج‌ها باید راهنمایان گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی علاوه بر جاذبه‌های گردشگری استان خود در مورد جاذبه‌ها و ظرفیت‌های گردشگری استان‌های منطقه ۲ نیز اطلاعات لازم را داشته و در این زمینه به علاقمندان راهنمایی لازم را ارائه دهند.
تقی‌زاده با اعلام آمادگی برای واگذاری غرفه برای انجمن صنفی راهنمایان گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی در نمایشگاه ملی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: انتظار می‌رود اعضای این انجمن‌ها حضور و نقش موثری در این نمایشگاه و نیز همایش منطقه ۲ کشور ایفا کنند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر