صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴ | ۴:۰۹ ب.ظ
0

دادستان اردبیل در آخرین اظهار نظر خود روایت متفاوتی از ماجرای قتل پزشک اردبیلی ارائه کرد و گفت: قاتل این پزشک سرطان‌شناس ‌دانشجوست‌ و ارتباط دوستانه‌ای بین دانشجو و پزشک برقرار بوده است. به این ترتیب ابهام در مورد دلایل قتل و انگیزه های قاتل وارد مرحله جدیدی شد.

وراوی :

وراوی: یکی از همسایگان قاتل در تماس با تابناک اردبیل گفت: این قتل در آشپزخانه یک منزل مجردی واقع در کوچه یاسر ۳ در روبروی آپارتمان های منظریه شهرک کارشناسان روی داده است. قاتل دانشجوی رشته زبان و اصالتا اهل شهرستان مشگین شهر بوده است و پس از درگیری با مقتول شخصا به اورژانس زنگ زده است.

گفته می شود ماموران اورژانس پس از ورود به منزل بلافاصله متوجه وخامت حال پزشک شده اند اما با پنهان کردن وخامت اوضاع، از خود قاتل برای انتقال پزشک به آمبولانس کمک گرفته اند و با همراهی وی به بیمارستان رفته اند تا قاتل از دست قانون فرار نکند. پلیس قاتل را در بیمارستان دستگیر کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل نیز در این باره گفت:‌ قاتل پزشک سرطان‌شناس اردبیلی پسر دانشجوی ۲۳ ساله‌ای است که دستگیر شده و مراحل بازجویی در حال انجام است. گفته می شود پزشک مقتول نیز حدودا ۴۰ ساله بوده است.

ناصر عتباتی اظهار کرد: مسئله قتل پزشک اردبیلی مربوط به رابطه پزشک و بیمار نیست بلکه قاتل دانشجوی پسر ۲۳ ساله‌ای است که به خاطر ارتباط نزدیک با این پزشک حاذق با دعوت از او در منزلش درگیر شدند که این جوان ۲۳ ساله دوست پزشک را با ضربات کارد آشپزخانه در خانه مجردی به قتل رسانده است.

وی تصریح کرد: دادستان با تسلیت به جامعه پزشکی مسئولیت پیگیری این پرونده را عهده‌دار است و در روزهای آینده جزئیات بیشتری از علل و عوامل این قتل را بیان می‌کند اما برای روشن شدن اذهان مردم باید اعلام کنیم که بین این دانشجوی پسر و پزشک سرطان‌شناس اردبیلی ارتباط دوستانه‌ای برقرار بوده و صبح امروز در مراجعه این پزشک به منزل این پسر دانشجو چه اتفاقاتی رخ داده باید مورد بررسی قرار گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: مردم نباید به شایعات توجه کنند چرا که این اتفاق ناگوار به دنبال رابطه دوستانه دانشجو و پزشک اتفاق افتاده و معلوم نیست هنوز علت این حادثه چه بوده است.

عتباتی با تأیید اینکه این پزشک با ضربات چاقو به قتل رسیده است، افزود: ما قاتل این پزشک را دستگیر کرده‌ایم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر