صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴ | ۶:۵۴ ب.ظ
0

وراوی: رئیس پلیس آگاهی استان اردبیل گفت:‌ کلاهبردار حرفه‌ای در اردبیل که اقدام به فروش مال غیر به ۹ نفر در اردبیل کرده و ۲ میلیارد تومان از شهرواندن اردبیلی کلاهبرداری کرد.

وراوی :

وراوی:موسی عالی‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: کلاهبردار حرفه‌ای در اردبیل که اقدام به فروش مال غیر به ۹ نفر در اردبیل کرده بود با بررسی‌ها و پیگیری‌های لازم دستگیر و تحویل مقامات قضایی استان اردبیل شده که بعد از صدور حکم و قرار سنگین روانه زندان شد.
وی گفت:‌ این اقدام به دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در اردبیل به دنبال چند فقره شکایت و پرونده کلاهبرداری و رسیدگی به پرونده‌ها و بررسی اظهارات شاکیان انجام شده و مشخص شده که کلاهبردار حرفه‌ای با نام شرکتی نامعتبر و با مدارک و مهر جعلی اقدام به فروش زمین کرده است.
عالی‌زاده بیان کرد:‌ با مشخص شدن این امر کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی اقدام به تحقیقات و بررسی‌های گسترده‌ای در این حوزه کرده و با پیگیری‌های لازم در این حوزه براساس مستندات موجود این کلاهبردار شناسایی شده و به مراجع قضایی برای رسیدگی به پرونده وی تحویل داده شد.
رئیس پلیس آگاهی استان اردبیل تصریح کرد:‌ این کلاهبردار با جعل سند و مهر اقدام به فروش زمین با قطعات ۵۰۰ مترمربع به ۹ نفر از شهروندان اردبیلی کرده بود که در مجموع ۲ میلیارد تومان از این افراد کلاهبرداری کرده که با اقدامات لازم جلوی اقدام این فرد گرفته شد.
وی افزود: این کلاهبردار حرفه‌ای با استفاده از فروش ۸۹۲ برگ قرارداد زمین با قطعات ۵۰۰ متری و نیز ۲ واحد آپارتمان اقدام به کلاهبرداری از مردم می‌کرده که توانسته در این حوزه از شهروندان اردبیلی بیش از ۲ میلیارد تومان کلاهبرداری کند.
عالی‌زاده اظهار کرد:‌ انتظار می‌رود در این زمینه مردم آگاهی و هوشیاری لازم را داشته و در هنگام خرید زمین و املاک به اسناد مربوط در این زمینه توجه کافی داشته و در صورت مشاهده موارد مشکوک از خرید و فروش در این حوزه خودداری کرده و مراتب را گزارش دهند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر