صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴ | ۶:۴۴ ب.ظ
0

فرمانده انتظامی شهرستان نیر گفت: در راستای ارتقای امنیت در سطح شهرستان نیر و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده گشت‌های شبانه در داخل شهر نیر و مسیرهای ارتباطی روستاهای منطقه افزایش می‌یابد.

وراوی :

وراوی:به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرهنگ کیوان زرین‌کلاه پیش از ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه روسای عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان نیر اظهار داشت: با انجام اقدامات لازم در حوزه برخورد با سارقان و اقدامات پیشگیرانه امسال آمار سرقت در سطح شهرستان نیر در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از کاهش ۸۷ درصدی برخوردار بوده است.
وی از منهدم شدن باند بزرگ سرقت سیم برق در شهرستان نیر خبر داد و افزود: اغلب سرقت‌های انجام شده در سطح شهرستان نیر توسط افراد غیربومی شهرستان انجام شده که تلاش و جدیت بر این است تا با تشدید برخوردها با این سارقان میزان سرقت را در این شهرستان تا حدودی زیادی کاهش دهیم.
زرین‌کلاه با بیان اینکه شهرستان نیر یکی از امن‌ترین مناطق استان اردبیل و کشور به شمار می رود، تصریح کرد: انتظار می‌رود مردم با رعایت موارد ایمنی و امنیتی در برقراری امنیت در شهر موثر بوده و نیروی انتظامی را در این حوزه یاریگر باشند تا بتوانیم شاخص‌های امنیت را در این شهرستان از این میزان نیز افزایش دهیم.
فرمانده انتظامی شهرستان نیر از افزایش گشت‌های شبانه در شهر نیر خبر داد و گفت: با توجه به اینکه تامین امنیت یکی از وظایف ذاتی نیروی انتظامی بوده در این راستا تلاش و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده به طوری که افزایش گشت‌های شبانه در داخل شهر نیر و مسیرهای ارتباطی روستاهای این شهر از برنامه‌های نیروی انتظامی در منطقه است.
در این جلسه رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان اردبیل نیز بیان کرد: نیروی انتظامی یک نیروی مردمی و از تاثیرگذارترین نیروها در جامعه بوده که همواره در تامین امنیت در جامعه پیشگام بوده و نقش و تاثیری بسزایی در این حوزه داشته است.
حجت‌الاسلام قاسم اسماعیل‌زاده با بیان اینکه تقویت فرهنگ اجتماعی یکی از اهداف عقیدتی سیاسی است، افزود: تمامی تلاش و جدیت نیروهای دلسوز نیروی انتظامی و عقیدتی سیاست تامین امنیت هر چه بیشتر مردم بوده که امیدواریم در این حوزه مردم نیز یاریگر این نیروها باشند.
در این آئین با قدردانی از تلاش‌های حجت‌الاسلام امینی‌پور به عنوان رئیس عقیدتی سیاسی پیشین نیروی انتظامی شهرستان نیر، حجت‌الاسلام پیرزاده به عنوان رئیس جدید عقیدتی سیاسی انتظامی نیر معرفی شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر