صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴ | ۷:۴۹ ب.ظ
0

استاندار اردبیل گفت: بستر و زمینه برای جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در سطح استان فراهم است.

وراوی :

مجید خدابخش در جلسه شورای اداری پارس آباد که با حضور مسوولان محلی و برخی از مدیران استانی در اصلاندوز برگزار شد، با بیان اینکه هم اکنون چندین پروژه عظیم ملی در سطح استان اردبیل در حال اجراست، ادامه داد: این طرح ها با سرعت مناسبی اجرا می شود و با تکمیل و افتتاح آنها علاوه بر ایجاد صدها فرصت شغلی جدید و افزایش میزان تولید، شاهد رشد و توسعه همه جانبه استان خواهیم بود.

وی با اعلام اینکه اعتبارات شهرستان های استان به صورت عادلانه توزیع می شود، اضافه کرد: تمام تلاش ما این است در تخصیص و توزیع اعتبارات استانی سهم شهرستان ها حق هیچ منطقه ای تضییع نشود.

وی با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان بخش غیردولتی، بیان کرد: برای رفع مشکلات و موانع تولیدکنندگان و سرمایه گذاران بخش خصوصی و احیای واحدهای صنعتی و اقتصادی نیمه فعال و راکد استان گام های بلندی برداشته شده است.

استاندار اردبیل با اشاره به ظرفیت ها و قابلیت های بی نظیر پارس آباد مغان در حوزه آب و خاک گفت: استفاده بهینه از امکانات موجود و ایجاد و راه اندازی صنایع تبدیلی و تکمیلی این شهرستان را در مسیر رشد و توسعه و جهش اقتصادی قرار خواهد داد.

به گزارش ایرنا، استاندار اردبیل پیش از شرکت در جلسه شورای اداری از تعدادی پروژه های اقتصادی و عمرانی این شهرستان بازدید کرد.

تصفیه خانه فاضلاب شهری پارس آباد، طرح ملی پایاب شد خداآفرین، آبگیری از محل کانال سربند، سد میل و مغان، سامانه آبیاری تحت فشار کشت و صنعت مغان از جمله پروژه هایی است که استاندار اردبیل در سفر به پارس آباد از آنها بازدید کرد و از نزدیک در جریان میزان پیشرفت فیزیکی و روند اجرایی این طرح ها قرار گرفت.

همچنین با حضور استاندار اردبیل استخر سرپوشیده شنای اداره ورزش و جوانان پارس آباد با ۱۳ میلیارد ریال سرمایه گذاری و یک باب مدرسه شش کلاسه در اصلاندوز به بهره برداری رسید.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر