صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴ | ۸:۱۶ ب.ظ
0

وراوی:مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس ‌اردبیل گفت:‌ تلاش و جدیت بر این است تا احداث مدرسه در مناطق عشایری استان اردبیل را توسعه و گسترش دهیم.

وراوی :

وراوی:امید قیامی ظهر امروز در آئین کلنگ‌زنی احداث مدرسه شبانه‌روزی دخترانه عشایری اصلان‌دوز اظهار داشت: تلاش و جدیت بر این است تا احداث مدرسه در مناطق عشایری استان اردبیل را توسعه و گسترش دهیم تا از این طریق بتوانیم ریشه بیسوادی را در استان و مناطق عشایری از بین ببریم.

وی افزود: ریشه‌کنی بی‌سوادی و از بین‌بردن جهل از برنامه‌های اساسی سیستم آموزش و تعلیم و تربیت بوده که در این راستا اداره‌کل نوسازی و تجهیز مدارس تلاش می‌کند تا با جذب اعتبارات لازم در حوزه مدرسه‌سازی در مناطق عشایری به نحو احسن و شایسته عمل کند.

قیامی عشایر را مردمانی صادق در دفاع از میهن و مرز و بوم کشور دانست و گفت: باید تمامی تلاش و جدیت مسئولان امر بر ارائه خدمات هر چه بیشتر و بهتر به قشر غیور عشایر باید که در این راستا ما نیز تلاش می‌کنیم تا در عرصه مدرسه‌سازی و کمک به ریشه‌کنی بییسوادی در این مناطق گام برداریم.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل با اشاره به  احداث مدرسه شبانه‌روزی دخترانه عشایری اصلاندوز بیان کرد: در ساخت این مدرسه استانداری اردبیل، بنیاد برکت، ستاد اجرایی فرمان امام و برخی مسئولان استانی مشارکت و همکاری دارند تا بتوانیم این مدرسه را احداث و در اختیار دانش‌آموزان مناطق عشایری منطقه قرار دهیم.

وی تصریح کرد: مدرسه شبانه‌روزی دخترانه عشایری اصلاندوز با زیربنای ۶۰۰ مترمربع و در زمینی به مساحت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع احداث می‌شود که ۶ اتاق و ۶ کلاس درس برای این مدرسه پیش‌بینی شده که امیدواریم بتوانیم در کمترین زمان ممکن این مدرسه را احداث کرده و آماده حضور دانش‌آموزان کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر