صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۱۵ ب.ظ
0

رئیس فدراسیون ووشو کشور از راه اندازی و فعال سازی پایگاه استعدادیابی ووشو در استان اردبیل خبر داد.

وراوی :

وراوی:به گزارش خبرنگار مهر، مهدی علی نژاد بعد از ظهر پنجشنبه در مجمع انتخاباتی هیئت ووشو استان اردبیل اضافه کرد: در این راستا به راه اندازی پایگاه استعدادیابی ووشو بسیج در این استان نیز تاکید داریم.

وی با بیان اینکه استعدادهای خوبی در رشته ووشو در این استان وجود دارد که باید از آن بهره گرفت، تصریح کرد: اردبیل در بخش ساندا همیشه در تیم ملی بازیکن داشته بویژه در بخش جوانان این استان سهم عمده ای را در تیم ملی داشته است.

رئیس فدراسیون ووشو با بیان اینکه این استان جزو قطب های بخش ساندا در کشور است، تاکید کرد که البته طی دو سه سال گذشته سهم استان اردبیل در تیم ملی کاهش یافته است،

وی با تاکید بر اینکه توقع بالایی در زمینه پرورش استعدادهای ووشو از این استان داریم، یادآور شد: باید به بحث مربیگری و استفاده از مربیان حرفه ای در این استان توجه ویژه صورت گیرد، کما اینکه در بخش بانوان نیز این نگرش وجود دارد.

علی نژاد در عین حال استان اردبیل را در بخش تالو غیرفعال خطاب کرد و بیان داشت: باید در بخش تالو تغییر رویکردی داشته باشیم، برای این منظور تاکید کرده ایم که هیئت ووشو اردبیل با هیئت ژیمناستیک تعامل داشته باشد.

وی با بیان اینکه باید ورزشکاران بخش تالو از کلاس های ژیمناستیک استعدادیابی شود، عنوان کرد: تاکید ما برای فعال سازی بخش تالو در سطح کشور به این دلیل است که ووشو در بخش تالو در المپیک حضور دارد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر