صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۵۴ ب.ظ
0

تصادفات شهری در پی سرعت های بالا در داخل شهر خسارات زیادی را به مردم و شهر وارد می کند. اخیرا این تصادفات بیشتر در سطح شهر دیده می شود.

وراوی :

در چند روز اخیر، در صورتی که در مشگین شهر چرخی بزنید احتمالا شاهد یک تصادف خواهید بود. در روزهای اخیر تصادفات شهری افزایش چشمگیری داشته است که امیدواریم مسئولین مربوطه این مساله را آسیب شناسی کرده و اقدامات لازم را در جهت کاهش این نوع تصادفات که اغلب در سرعت های بالا اتفاق می افتد مبذول دارند.

در این نوع تصادفات که در سرعت های بالا اتفاق می افتد علاوه بر خسارات مالی و جانی که به راننده خاطی تحمیل می شود، ممکن است شهروندان نیز متضرر شوند. برای مثال امروز ظهر یک دستگاه پراید در منطقه فرهنگیان با سرعت بسیار زیاد از خیابان منحرف شده بود و علاوه بر وارد آمدن خسارت به اتومبیل راننده خاطی با یک دستگاه پژو پرشیا نیز برخورد کرده و آنرا نیز متضرر کرد.

دو روز گذشته نیز یک دستگاه سمند با سرعت بالا در خیابان دانشگاه، روبروی آژانس جام جم از مسیر خود خارج شده و تیر چراغ برق را تخریب کرد و راننده نیز متاسفانه یک روز بعد از تصادف فوت کرد. در پی این تصادف سطل زباله شهرداری نیز تخریب شد و تیر چراغ برق تقریبا سقوط کرد و برق محله دانشگاه آزاد برای ساعاتی قطع شده بود.

 

 

عکس از حسین صبری خیاوی

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر