صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۲۲ ق.ظ
0

استاندار اردبیل گفت: متاسفانه برخی از مدیران وقت دستگاه‌های اجرایی بدون بررسی کارشناسی جذب نیرو درخواست کرده‌اند که این موضوع هم اکنون سبب به وجود آمدن مشکلاتی در بحث استخدامی‌های استان اردبیل شده است.

وراوی :

وراوی:به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجید خدابخش صبح امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اردبیل اظهار داشت: در سال ۹۰ و در بحث استخدامی‌های جدید حدود یک هزار نفر در استان اردبیل استخدام شدند که به دلیل نبود بودجه در سال ۹۲ کار خود را شروع نکردند.
وی گفت: در سال ۹۳ با تامین اعتبار این نیروها در ادارات استان اردبیل کار خود را آغاز کردند که متاسفانه برخی از این استخدامی‌ها به دلیل این که درخواست نیروی جذب توسط مدیران وقت کارشناسی نبوده هم اکنون با مشکلاتی روبه‌رو هستند و جذب ادارات نشده‌اند.
استاندار اردبیل افزود: مدیران و مسئولان وقت دستگاه‌های اجرایی که در این رابطه عملکرد ضعیفی داشته‌اند باید پاسخگوی این مشکل باشند چرا که بدون مطالعات کارشناسی با درخواست جذب نیرو هم اکنون مشکلاتی برای افراد استخدامی به وجود آمده است که برای مثال اداره محیط زیست ۹۶ نفر کارمند دارد که ۷۰ نفر نیز به آنها اضافه شده که اصلا برای این تعداد افراد ظرفیت کار در این اداره وجود ندارد.
خدابخش تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با حل این مشکل و تامین ردیف بودجه، مشکلات این افراد نیز برطرف شده و کار خود را آغاز کنند.
وی با اشاره به بودجه تخصیص یافته از محل ماده ۱۸۰ به استان اردبیل بیان کرد:‌ اعتبار لحاظ شده برای استان از محل ماده ۱۸۰ مختص توازن‌بخشی بوده و در هر شهرستان شاخص‌هایی که از میانگین کشوری پایین باشد دولت بودجه در نظر می‌گیرد تا به متوسط کشوری برسد.
رئیس شورای برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: سهم هر شهرستان مشخص شده است ولی تاکید شده که این اعتبارات باید حتما برای توازن‌بخشی صرف شود و نمی‌توانیم این اعتبارت را در محل دیگریی هزینه کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر