صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴ | ۱:۱۷ ب.ظ
0

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: وزیر و مسئولین استانی در سفر به شهرستان خلخال حرفی از کنسل شدن یا تعطیلی پروژه کمربندی خلخال نزده‌اند.

وراوی :

وراوی:علی حیدری صبح امروز در جریان بازدید از قطعات مختلف راه خلخال به فیروز با اشاره به برخی از شایعات در این خصوص که وزیر راه و مسئولین استانی و مسئولین شهرستان در حذف کمربندی دخیل بوده‌اند، اظهار کرد: اصلا این حرف واقعیت نداشته و وزیر راه تنها خواسته و تاکیدی که داشتند تاثیر بحث کمربندی در توسعه شهر خلخال بود که با عبور کمربندی در قطعاتی از شهر رونق شهر خلخال نیز مدنظر باشد.

وی افزود: کمربندی خلخال همچنان به قوت خود باقی است و با تغییرات جزئی در مسیر آن شاهد آغاز ساخت آن خواهیم بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در جواب این سئوال که تقاطع‌های موجود در مسیر فیروز چه زمانی ساخته خواهد شد، یادآور شد: پیمان ساخت تقاطع‌ها به پیمانکاران موجود ابلاغ شده و تا پایان سال شاهد ساخت آنها خواهیم بود.

حیدری در جواب این سئوال که چندین بار متعدد از سوی مسئولین قول‌هایی در مناسبت‌های مختلف برای افتتاح این جاده داده شده است، بیان کرد: قول مسئولین استانی مبنی بر تاکید در تسریع در ساخت و تکمیل پروژه بوده و بنده هیچ قولی در هیچ رسانه‌ای مبنی بر زمان پایان پروژه نداده‌ام.

این مسئول با تقدیر از نماینده مردم خلخال و کوثر در بحث پیگیری‌ مشکلات راه‌های شهرستان خلخال ادامه داد: ما نیز پیگیر هستیم تا پروژه راه خلخال به فیروز که زمانبندی آن نیز طولانی شده است سریعا به پایان برسد.

بعد از سفر وزیر راه و شهرسازی در هفته‌های گذشته به استان اردبیل و شهرستان خلخال شایعاتی در خصوص اینکه وزیر راه و شهرسازی و استاندار اردبیل اقدام به حذف کمربندی کرده‌اند در بین مردم ناراحتی و شائبه‌هایی ایجاد کرده بود که با این خبر تصحیح می‌شود که وزیر راه و شهرسازی و استاندار اردبیل تاکید بر اصلاح مسیر کمربندی برای توسعه شهر خلخال و رونق آن را دارند.

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر