صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۰ ب.ظ
0
مشاور اجرایی دبیر خانه کارگر اردبیل:

گله‌مند بی‌توجهی اصلاح‌طلبان به جوانان هستیم

مشاور اجرایی دبیر خانه کارگر اردبیل گفت: شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان دایره خود را آنقدر محدود کرده است که بدون توجه به ظرفیت جوانان تنها با تکیه بر تفکرات گذشته سعی دارد تا برنامه‌هایش را دنبال کند.

وراوی :

وراوی:فرشاد گلمرادی صبح امروز در دیدار جمعی از جوانان با دبیرکل خانه کارگر اردبیل اظهار کرد: هشت سال در دولت گذشته جوانان به ویژه نیروهای کوشا و فعال جامعه ما در اوج انزوا و کنار گذاشته شدن از فرصت‌های اشتغال و حضور در اجتماع بودند که انتظار می‌فت در دولت تدبیر و امید این روند تغییر پیدا کند که در دو سال اخیر شاهد آن هستیم عده‌ای با عناوین مختلف سند دولت را به نام خود زده‌اند و همچنان جوانان و فعالان ستاد انتخاباتی روحانی کنار گذاشته شده‌اند.

وی با بیان اینکه در این بی‌توجهی‌ها فرصت‌‌سوزی واقعی برای جوانان پیش می‌آید و اسباب دلسردی آنها برای حضور در ادامه فعالیت‌های سیاسی، حزبی و انتخاباتی رقم می‌خورد، گفت: آنچه که همه ما در این زمینه باید به آن توجه کنیم، مسئله بها دادن به جوانان و ظرفیت‌های واقعی آنها است که متأسفانه در دولت روحانی نیز مورد غفلت و بی‌توجهی قرار گرفته است.

مشاور اجرایی دبیر خانه کارگر اردبیل با اشاره به فعالیت‌های خانه کارگر اردبیل و راه‌اندازی شعبه دو این خانه در مناطق محروم سلمان‌‌آباد افزود: بیش از ۱۵ هزار نفر در این استان عضو خانه کارگر هستند و ما در فرصت‌های مختلف به ویژه تابستان کلاس‌های رایگان خودمان را برگزار می‌کنیم.

گلمرادی تصریح کرد: این مجموعه در حال حاضر یک‌هزار و ۵۰۰ دانشجو دارد که این دانشجویان در دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر مشغول تحصیل هستند، همچنین در کنار فعال بودن این مرکز علمی و دانشگاهی علاقه‌مندان می‌توانند از کلاس‌های رایگان آموزشی و مهارتی نیز استفاده کنند.

به گزارش فارس، در این جلسه یکی از صاحبان سیاسی و اجتماعی اردبیل نیز با بیان اینکه دولت تدبیر و امید تاکنون نتوانسته است رضایت جوانان همسو و احزاب اصلاح‌طلب را فراهم آورد، بیان کرد: دو سال است که هواداران دولت سردرگم در حوزه جذب و ایجاد فرصت‌های اشتغال هستند و دولت نیز آنگونه که شایسته بوده حمایتی از این جوانان در ورود به بازار کار انجام نمی‌دهد.

بهنام کریمی یادآور شد: هنوز وزارت کشور در تغییر برخی از بخشداران و حتی دهیاران قصور و کوتاهی می‌کند، در حالی که انتظار می‌رود از ظرفیت جوانان همسو با دولت در این پست‌ها استفاده شود و جای تأسف است که همچنان برخی از مدیران سابق دولت گذشته نیز روی کار هستند در حالی که انتظار می‌رفت بیشتر و بهتر این توانمندی‌ها و قابلیت‌ها مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است، در این جلسه تعداد زیادی از جوانان مدعی همراه دولت تدبیر و امید از ضعف‌ها و نارسایی‌های دولت روحانی در بی‌توجهی به جوانان، ظرفیت منابع انسانی و همچنین بی‌تفاوتی در قبال برخی از عزل و نصب‌ها در قالب گله‌مندی خود با دبیرکل خانه کارگر مطرح کردند.

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر