صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۵۳ ب.ظ
0

وراوی:فرماندار شهرستان نیر گفت:‌ پروژه‌های آموزشی و مدارس نیمه‌تمام شهرستان نیر تا آغاز سال تحصیلی جدید تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسد.

وراوی :

وراوی:اکبر صمدی صبح امروز در بازدید از پروژه ۶ کلاسه در بخش کورائیم شهرستان نیر اظهار داشت: این پروژه در زیربنای یک هزار و ۱۰۰ متری در این منطقه از شهرستان نیر احداث و راه‌اندازی شده و در اختیار دانش‌آموزان بخش کورائیم قرار می‌گیرد.

وی از اختصاص اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای احداث این مدرسه خبر داد و گفت: در حال حاضر از عملیات اجرایی این پروژه تنها محوطه‌سازی و آسفالت آن باقی مانده که تلاش می‌کنیم تا در کمترین زمان ممکن این عملیات را نیز به اتمام رسانده و تحویل دهیم.

صمدی با بیان اینکه عملیات احداث پروژه ۶ کلاسه کوثر کورائیم از سال ۸۸ آغاز شده بود، تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌ها و تدابیر اندیشیده شده این پروژه تا آغاز سال تحصیلی جدید تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسد تا شاهد حضور دانش‌آموزان در این مدرسه باشیم.

فرماندار شهرستان نیر از تجهیز ۳۲ مدرسه شهرستان نیر به سیستم گرمایشی خبر داد و افزود: برای تجهیز این تعداد مدرسه به سیستم گرمایشی ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیارد ریال هزینه شده و سیستم گرمایشی آنها به پکیج تبدیل شده است.

وی از تکمیل و راه‌اندازی پروژه‌های نمیه‌تمام آموزشی و مدارس شهرستان نیر تا آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: باید مسئولان مرتبط در این حوزه و به ویژه اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل تلاش و جدیتی واقعی داشته و برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام آموزشی تا آغاز سال تحصیلی تمامی تلاش خود را به کار گیرند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر