صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ | ۳:۱۷ ب.ظ
0

وراوی:فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت:‌ امسال مبلغ ۱۰ میلیارد ریال برای احداث جاده در ۴ روستای شهرستان بیله‌سوار اختصاص یافته است.

وراوی :

وراوی:آرام حلیم پیش از ظهر امروز در بازدید از راه‌های روستایی بخش جعفرآباد بیله‌سوار اظهار داشت: امسال مبلغ ۱۰ میلیارد ریال برای احداث جاده در ۴ روستای شهرستان بیله‌سوار اختصاص یافته که با تخصیص این اعتبارات در نظر گرفته تلاش می‌کنیم تا در سریع‌ترین زمان بهره‌برداری از این راه‌ها را شاهد باشیم.

وی افزود: این روستاها شامل داشبلاغ، تومار کندی، زالقلی کندی و دمیرچی خرابسی بوده که به دلیل نامناسب بودن راه روستایی تردد و عبور و مرور از این مسیرها برای اهالی به ویژه در فصول سرد و زمستانی با مشکلاتی مواجه می‌شد که با احداث راه روستایی شاهد از بین رفتن این مسائل و نارسایی‌ها می‌شویم.

فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: به دلیل کوهستانی و توپوگرافی خاص منطقه و حادثه‌خیز بودن مسیر روستاها و قشلاق‌های بخش جعفرآباد برای خدمات‌رسانی به روستاها و ایمن‌سازی راه‌های این منطقه تلاش و جدیتی روزافزون می‌شود.

حلیم با اشاره به اهتمام جدی دولت برای ارتقای امنیت جاده‌ها و حفظ جان ساکنان روستاها و مسافران و ترددکنندگان از این مسیرها بیان کرد:‌ در راستای رسیدن به این هدف در شهرستان بیله‌سوار تلاش و جدیت لازم انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه در بعضی از روستاها پیش از اجرای طرح احداث راه‌های روستایی، آثاری از راه نبود و تردد به سختی انجام می‌شد، تصریح کرد: یکی از خواسته‌های دیرینه مردم این روستاها احداث و تکمیل پروژه‌های راه روستایی بوده که در این راستا باید تمامی مسئولان و دست‌اندرکاران همکاری و مشارکت همه‌جانبه‌ای داشته باشند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر