صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ | ۳:۵۳ ب.ظ
0

وراوی:سرپرست فرمانداری شهرستان گرمی گفت: با توجه به اینکه ایجاد زمینه برای توسعه فعالیت‌های پژوهشی در سطح شهرستان گرمی یکی از موارد ضروری و مهم بوده تمامی امکانات و زیرساخت‌های لازم را برای این امر در سطح شهرستان فراهم می‌کنیم.

وراوی :

وراوی:میرعلی رحیمی‌زاد صبح امروز در در جلسه بررسی توسعه فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در شهرستان گرمی  اظهار داشت: شهرستان گرمی آمادگی کامل را در زمینه همکاری با جهاد دانشگاهی داشته و از هرگونه فعالیت در این حوزه در شهرستان استقبال و حمایت می‌کنیم.

وی فعالیت‌های جهاد دانشگاهی استان اردبیل را در حوزه گیاهان دارویی بسیار مطلوب و مناسب ارزیابی کرد و افزود: با توجه به فعالیت‌های شایسته و در خور تحسین جهاد دانشگاهی اردبیل ما آمادگی داریم تا در حوزه توسعه فعالیت‌های این مرکز در سطح شهرستان حمایت کنیم.

رحیمی‌زد فعالیت‌های جهاد دانشگاهی را گامی مهم در راستای توسعه علمی برشمرد و بیان کرد: با توجه به اینکه شهرستان گرمی از ظرفیت‌های بسیار بالایی در حوزه رویش گیاهان دارویی برخوردار بوده انتظار می‌رود در این حوزه جهاد دانشگاهی ورود کرده و با توسعه علمی در این حوزه و از این طریق سبب رونق و توسعه اقتصادی در این شهرستان شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان گرمی با بیان اینکه تحقیقات و پژوهش‌های علمی باید در جامعه و شهرستان بسط و گسترش یابد، تصریح کرد: تحقیقات علمی به ویژه در حوزه‌های محیط زیست و بخش کشاورزی بسیار مهم و تاثیرگذار بوده که باید این امر در بین دستگاه‌های اجرایی توسعه و گسترش یابد تا بتوان با روش‌های علمی مشکلات موجود در جامعه را برطرف کرد.

وی گفت: با توجه به اینکه ایجاد زمینه برای توسعه فعالیت‌های پژوهشی در سطح شهرستان گرمی یکی از موارد ضروری و مهم بوده تمامی امکانات و زیرسخت‌های لازم را برای این امر در سطح شهرستان فراهم می‌کنیم تا بتوانیم توسعه فعالیت‌های پژوهشی، علمی و آموزشی را در شهرستان مهیا سازیم که در این امر جهاد دانشگاهی تاثیر و نقش بسزایی دارد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر