صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ | ۹:۵۴ ب.ظ
0

وراوی:رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت:‌ استفاده از تلفن همراه و توجه نکردن به جلو اصلی‌ترین علت تصادفات درون شهری اردبیل است.

وراوی :

وراوی:رحیم آقامحمدی بعد از ظهر امروز در بازدید از برخی معابر پرتردد اردبیل اظهار داشت:‌ تلفن همراه و توجه نکردن به جلو مهمترین و اصلی‌ترین علت تصادفات درون شهری در اردبیل بوده که باید رانندگان در این زمینه توجه جدی داشته باشند.

وی افزود: با توجه به این موارد توصیه می‌شود که رانندگان در حین رانندگی به هیچ عنوان از تلفن همراه استفاده نکرده و جان خود و سایر هموطنان را با خطر روبه‌رو نکرده و به تبع آن سبب بروز مشکلاتی در امر حمل و نقل و تردد شهری نشوند.

آقامحمدی تصریح کرد: به منظور کاستن از تصادفات رانندگی در داخل شهر انتظار می‌رود که رانندگان حتما موارد ایمنی و قانونی را رعایت کرده و همواره  با توجه به جلو و رعایت سرعت مطمئنه و مقرره در معابر و خیابان‌های شهری تردد کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل با تاکید بر توجه به عبور و مرور کودکان و سالخوردگان در معابر شهری بیان کرد: باید خانواده‌ها کودکان و سالخودگان را بدون سرپرست و راهنما از معابر و خیابان‌های شهری عبور نداده و این امر را حتما کنترل کنند و حتما از مکان‌های ایمن و خط‌کشی شده در خیابان‌ها عبور کنند.

وی با تاکید بر ایمن‌سازی گذرگاه‌های عبر پیاده در سطح شهر اردبیل گفت: انتظار می‌رود متولیان امر ترافیک در استان تقاضا می شود در ایمن‌سازی گذرگاه های عابر پیاده اهتمام جدی داشته باشند تا شاهد حوادث تلخ در معابر شهری نباشیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر