صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۳:۱۴ ب.ظ
0

وراوی:استاندار اردبیل گفت: باید برای توسعه و آبادانی هر چه بیشتر مناطق مختلف اردبیل فرمانداران شهرستان‌های مختلف استان روند سرمایه‌گذاری خارجی در اردبیل را تسهیل کنند.

وراوی :

وراوی:مجید خدابخش صبح امروز در چهارمین سمینار فرمانداران و بخشداران استان اردبیل اظهار داشت: فرمانداران باید برای جذب سرمایه‌گذاران واقعی به ویژه در مقطع زمانی پساتحریم در سطح استان اردبیل برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهند.

استاندار اردبیل گفت: بنیاد برکت از جمله مجموعه‌هایی است که برای سرمایه‌گذاری در سقف ۱۱۰ میلیارد تومان در سطح استان اعلام آمادگی کرده و انتظار داریم رقابت مثبت و سازنده‌ای در بین فرمانداران برای استفاده حداکثری از این گونه فرصت‌ها ایجاد شود.

وی توجه به مقوله‌های مهمی چون برخورد صحیح با سرمایه‌گذاران خارجی، ایجاد رغبت در جوانان با برگزاری دوره‌های آموزشی لازم برای آنان و استفاده از راهکارهای کارشناسی در دستیابی به توسعه پایدار را به فرمانداران توصیه و بیان کرد: با برنامه‌ریزی صحیح فرمانداران می‌توان از جشنواره‌هایی که در مناسبت‌های مختلف در نقاط گوناگون استان برگزار می‌شوند برای شناساندن قابلیت‌های منطقه به سرمایه‌گذاران بهره  برد.

رئیس شورای برنامه‌ریزی استان اردبیل با اشاره به اهمیت استفاده از پشتیبانی صندوق توسعه کشاورزی در تقویت و توسعه بخش کشاورزی استان تصریح کرد: انتظار می‌رود فرمانداران همواره در کنار قشر تلاشگر و تولیدکننده کشاورز بوده و یاریگر آنها باشند تا شاهد توسعه تولیدات این قشر باشیم.

خدابخش از فرماندار اردبیل به خاطر کمک به توسعه نانوایی‌های چندمنظوره در اردبیل، فرماندار سرعین به دلیل برنامه‌ریزی برای میزبانی مناسب از گردشگران و فرماندار مشگین‌شهر در تخصیص اعتبار مناسب به بخش گردشگری شهرستان قدردانی کرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر