صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۹:۲۰ ب.ظ
0

سارقان کابل مسی در گرمی با به سرقت بردن این کابل‌ها خاموشی بخشی از شهر گرمی را رقم زدند.

وراوی :

وراوی:در این حادثه که عصر امروز در شهر گرمی رخ داد، عده‌ای سارق با بریدن سیم‌های مسی شرکت توزیع برق گرمی نه تنها خساراتی را متوجه این شرکت کردند بلکه بخش مهمی از شهر گرمی را در خاموشی فرو بردند.

مدیر شرکت برق گرمی با تأیید این خبر اظهار کرد: سارقان بیش از ۲۱۰ متر کابل مسی را به سرقت بردند که در کنار ضربه زدن به تأسیسات شرکت برق، سرقت آنها به خاموشی بخشی از منطقه منجر شد.

عزیز بخشی تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون سارقان بیش از هشت بار با سرقت سیم‌های کابلی مناطق شهری و روستایی ۱۸۰ میلیون ریال خسارت را متوجه این شرکت کردند که این اتفاقات در چهار ماهه امسال رخ داده است.

وی با بیان اینکه در این سرقت‌ها بیش از ۴۶ کیلوگرم کابل مسی به سرقت رفته است، گفت:‌ ما بارها بعد از این سرقت‌ها با اعزام اکیپ‌های شرکت برق به مناطق دچار خاموشی، در کمتر از چهار ساعت سعی کردیم تا عملیات مستمر بهره‌برداری از برق را دوباره وصل کنیم.

مدیر شرکت برق گرمی افزود: شرکت برق برای مقابله با این سارقان در مناطق شهری و روستایی اقدام به اجرای طرح کابل‌رسانی خود نگهدار کرده تا از این طریق بتواند جلوی سرقت‌های کابل مسی را بگیرد که امیدواریم در شهرستان گرمی نیز با حمایت‌های مسئولان به خوبی این طرح به انجام برسد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر