صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۹ ب.ظ
0

وراوی:دبیر فدراسیون بیلیارد، بولینگ و بولس جمهوری اسلامی ایران گفت: فعال‌سازی هیئت‌های استانی یکی از مهم‌ترین اولویت‌های فدراسیون است که این کار را با جدیت دنبال می‌کنیم و فدراسیون از هیئت‌های استانی خود حمایت کاملی در جهت آموزشی دارد.

وراوی :

وراوی:رحیم جنت‌نیا در مجمع انتخاباتی هیئت بیلیارد و بولینگ استان اردبیل اظهار داشت:‌ فدراسیون بیلیارد و بولینگ کشور در سال ۷۹ تشکیل شد که خوشبختانه هم‌اکنون ورزشکاران خوبی در این رشته‌ها داریم و تیم‌های ایرانی در مسابقات آسیایی همیشه نتایج مطلوبی را کسب کرده‌اند.

وی گفت: بازیکنان خوبی در تیم زیر ۲۱ سال کشور وجود دارند که در مسابقات جهانی پاکستان شرکت می‌کنند و امید به کسب مدال برای این تیم بسیار پر‌رنگ است.

دبیر فدراسیون بیلیارد، بولینگ و بولس جمهوری اسلامی ایران افزود: تا به امروز ۵۴ مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران ایرانی در رشته‌های بیلیارد و اسنوکر در مسابقات جهانی و آسیایی به دست آمده است که نشان از استعداد بالای ورزشکاران ایرانی در این رشته‌ها دارد.

جنت‌نیا تصریح کرد: فعال‌سازی هیئت‌های استانی یکی از مهم‌ترین اولویت‌های فدراسیون است که این کار را با جدیت دنبال می‌کنیم و فدراسیون از هیئت‌های استانی خود حمایت کاملی هم در جهت آموزشی و هم سایر زمینه‌ها دارد.

وی بیان کرد: باید عقب افتادگی استان اردبیل در این رشته‌های ورزشی به سرعت جبران شود که فدراسیون آماده است مربیان درجه یک خود را برای آموزش ورزشکاران به استان اردبیل اعزام کند تا استان در رشته‌های بیلیارد و اسنوکر پیشرفت مناسبی داشته باشد.

دبیر فدراسیون بیلیارد، بولینگ و بولس جمهوری اسلامی ایران گفت: یکی از عوامل موفقیت هیئت‌های استانی داشتن یک هیئت رئیسه قوی است تا به طور کامل از فعالیت‌های هیئت استانی حمایت کرده و با همکاری بتوانند اهداف را در مسیر تحقق پیش ببرند.

جنت‌نیا افزود: در حال حاضر حدود ۴۸ داور ملی و بین‌المللی در رشته ورزشی بیلیارد و اسنوکر در مسابقات ملی و جهانی قضاوت می‌کنند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر