صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ | ۱:۵۴ ب.ظ
1

مدیر پروژه پل معلق مشگین شهر گفت: با وجود سرمایه گذاری هنگفت بخش خصوصی در پروژه گردشگری پل معلق مشگین شهر، تبلیغات استانی این مجموعه مطلوب نیست

وراوی :

وراوی:جواد قربانی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران تصریح کرد: با وجود اینکه مجموعه مدیریت پل معلق حاضر به تهیه بنر و توزیع و نصب آن در شهرستان ها به ویژه اردبیل و سرعین است، همکاری مطلوبی در این خصوص مشاهده نمی شود.

وی افزود: متاسفانه طی ماه های اخیر تعدادی بنر به شهر سرعین فرستادیم که همه بنرها قیچی شده بود و اجازه نصب نداده بودند و در مرکز استان نیز تبلیغات محیطی کافی به چشم نمی خورد.

مدیر پروژه پل معلق مشگین شهر با تاکید به اینکه این مجموعه برند گردشگری برای استان و حتی کشور محسوب می شود، اضافه کرد: انتظار ما این است که در ورودی و خروجی مرکز استان بنرهایی برای معرفی این مجموعه نصب شود.

قربانی به سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیارد ریالی این پروژه بدون استفاده از تسهیلات بانکی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر در منطقه نمونه گردشگری نور سبلان که از خیاو تا گردولی است، پل معلق، رستوران گردان، سایت کالسکه، کلبه های کوهستانی، سفره خانه های سنتی، هتل و متل احداث شده است.

وی تاکید کرد: منطقه نمونه گردشگری نور سبلان در هزار و ۳۰۰ هکتار پیش بینی شده و موارد ذکر شده فقط پنج درصد از این پروژه است و در برنامه های آتی ساخت دهکده سلامت، پیست ورزش های زمستانی، تله کابین و مجتمع آبدرمانی برنامه ریزی شده است.

به گفته قربانی تکمیل پروژه های این منطقه بالغ بر پنج هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد و این پروژه توسط دانش ایرانی و عوامل فنی و اجرایی بومی احداث شده است.

مدیر پروژه پل معلق مشگین شهر با اشاره به اجرای جشنواره پرواز پاراگلادیر ها در ۲۱ و ۲۲ مرداد ماه افزود: این منطقه مناسب ترین سایت پرواز پاراگلادیر معرفی شده است.

پل معلق مشگین شهر بر روی رودخانه خیاوچای در ۳۶۵ متر طول، دو متر عرض و در ارتفاع ۸۰ متری احداث شده است.

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
  • قادرعلی اکبری
    پنج شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ در ۲۱:۱۳
    1
    0

    بنظر من از تبلیغات استانی بخصوص از استان اردبیل بیشتر ازاین انتظار نیس قبول پتانسیل های بلقوه مشگین شهر درمقابل شهر کوچکی مثل سرعین از زمین تا اسمونه برای هم استانییای عزیز اردبیلیمون غیر ممکن هس برای همین انتظار تبلیغات استانی ازطرف مرکز استان نباشیم بهترر است

دیدگاه شما درباره این خبر